Covid-19 بحران: مرکزی تیم برای دیدار, Maharashtra, Gujarat, Telangana

مرکزی تیم به رهبری Lav Agarwal, مشترک, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت و رفاه خانواده مراجعه کنید گجرات ماهاراشترا و Telangana برای کاهش Covid-19 بحران در این کشورها. “این تیم را در تعامل با مقامات دولتی و هماهنگی با آنها برای تقویت تلاش های مداوم” گفت: آزادی مطبوعات صادر شده توسط وزارت افزود که بازديد رخ خواهد داد بین ماه های ژوئن 26 و 29.

در عرض سه روز از ضبط تا 15000 جدید Covid-19 موارد در ژوئن 22, هند, ثبت نام نزدیک به 17,000 جدید Covid-19 نفر در یک روز در تاریخ 25 ژوئن. اگر تعداد موارد جدید ثبت شده در یک روز شروع به کاهش به این معنی است که این کشور ممکن است برخی از مهلت از بیماری همه گیر. اما روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید همواره در حال افزایش است.

کاملا به عنوان در 25 ژوئن 4,73,105 Covid-19 موارد ثبت شد که 271697 بهبود (57 درصد). وجود میزان بهبودی پایدار است و افزایش یافته است بیشتر به عنوان موارد جدید در حال اضافه شدن به چوب خط حساب کردن. یکی دیگر از 14,894 نفر فوت کرده اند. در ژوئن 24, هند ضبط کرده 4,56,183 موارد است. تفاوت در موارد ثبت شده بین ماه های ژوئن (24 و 25 است 16,922 که نشان دهنده موارد جدید اضافه شده بیش از یک روز.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: وزارت بهداشت و رفاه خانواده است که نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در تحول وضعیت در دهلی نو تامیل نادو و در کلکته بنگال غربی به عنوان موارد به طور مداوم در حال افزایش است. بمبئی در ماهاراشترا او گفت: نشان داده برخی از نشانه هایی از کاهش موارد اما کارشناسان با اشاره به نیاز به تست بیشتر در بمبئی.

شهرداری شرکت بیشتر بمبئی گفته است که آن را اتخاذ ‘Dharavi,’ مدل شامل موارد در شمال حومه مانند Mulund, Bhandup, Malad, Kandivli, بریولی و Dahisar که مستلزم درب-به-درب غربالگری 25 لاخ افراد در هفته است.

ماهاراشترا دارای بیشترین تعداد از موارد در 1,42,900 که 73,792 بهبود و 6,739 فوت کرده اند. دهلی عبور از 7000 مورد علامت گذاری می ایستد و در 70,390 موارد که 41,437 بهبود و 2,365 درگذشت. تامیل نادو ثبت کرده است 67,468 موارد که 37,763 بهبود و 866 درگذشت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *