COVID-19 بحران و هنر دادن

The government has already announced a financial package of Rs 1.7 lakh crore for the most vulnerable sections. NITI Aayog has proposed a further stimulus of Rs 10 lakh crore or 5% of the current GDP.دولت اعلام کرد در حال حاضر یک بسته مالی از Rs 1.7 لاخ کرور برای آسیب پذیر ترین بخش است. NITI Aayog پیشنهاد کرده است که یک محرک بیشتر از 10 تومان لاخ کرور یا 5% از زمان تولید ناخالص داخلی.

گاهی در اواسط چهل سالگی یک جوان افسر ارتش منحرف به صفوف هند خدمات درآمد. کاپیتان Ganpati هرگز کامل مناسب برای این بخش و در عین حال بیش از چند دهه او یک افسانه بسیار تحسین برای خود صداقت و سخاوت. “خدا به شما داده دو دست را با هر دو” او را تشویق و ترغیب او جواب بدهد. به عنوان کشور به تصویب رسید از طریق بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی و اقتصادی شدید و استرس و این یک پیام مهم به گسترش است.

دولت اعلام کرد در حال حاضر یک بسته مالی از Rs 1.7 لاخ کرور برای آسیب پذیر ترین بخش است. NITI Aayog پیشنهاد کرده است که یک محرک بیشتر از 10 تومان لاخ کرور یا 5% از زمان تولید ناخالص داخلی. ایالات متحده بیش از حد در حال تلاش برای نرم کردن بار. با هم محرک را در یک اقدام بی سابقه کسری مالی 13.1%در مقابل 6% تحت FRBM عمل می کنند. وجود دارد این است که تنها آنقدر که دولت می تواند انجام دهد بدون لطمه به کشور مالی است. در این شرایط انسان دوستی خصوصی دادن در حالی که زنده است نیاز به مکمل تلاش های دولت است.

اخبار مرتبط

جهان شادی, گزارش 2019 و 2020 استدلال می کنند که انسان خوب بودن شش ابعاد: شما باید یک پایه درآمد; لذت بردن از سلامتی و امید به زندگی مناسب و معقول; count بر برخی از حمایت اجتماعی به صورت مشکلات زندگی; زندگی در جامعه ای است که فاسد نمی شود. اما بسیار مهمتر از آزادی به دنبال اهداف در زندگی و سخاوت نسبت به دیگران نیز تاثیر خود را رضایت در زندگی است.

یک گالوپ جهان, نظرسنجی, نظرسنجی از یک میلیون نفر در 130 کشور یافت می شود که آیا یکی بود اهدا به موسسه خیریه در ماه گذشته یکی از شش اصلی کنندههای رضایت شخصی. کمک های مالی روانشناسان اجتماعی اشاره, به نظر می رسد برای فعال کردن برخی از پاداش مراکز در مغز انسان است. این روانشناسی, اما تنها زمانی که مردم را به انتخاب دهد یا نمی دهد. آنها احساس شادتر دادن به جای پرداخت مالیات, اما آنها احساس شاد ترین زمانی که آنها می توانید انتخاب کنید که در آن به; احساس ارتباط با مردم آنها را به; می توانید ببینید که چگونه پول خود را صرف شده است; احساس می کنید که آنها را ساخته اند یک تفاوت.

جهان شادی گزارش به نظر می رسد برای تایید است که به عنوان یک ملت ما بزرگ نیست بخشندگان. همه چیز به نظر می رسد به تغییر در طول چند سال گذشته است. هند بشردوستانه گزارش 2019 توسط Bain و شرکت و Dasra اشاره می کند که سالانه خصوصی اجتماعی بخش بودجه بین 2014 و 2018 افزایش یافته 40,000 تومان کرور روپیه به تومان 70,000 کرور. در همین دوره هزینه های دولت در این بخش افزایش یافته و از Rs 1,45,000 کرور روپیه به تومان 2,10,000 کرور در 10 ٪ در سال.

تعدادی از شرکت های بزرگ گروه را کمک سخاوتمندانه به PM-مراقبت. در خط با آخرین یافته های تحقیقاتی این ساعت می تواند در جذب بیشتر کمک های مالی اگر این صندوق می تواند از انتشار اسامی خود را ذینفع و جزئیات آنها چگونه بهره برده اند.

برخی دیگر از دولتی اقدامات بوده است spot-on. سهم PM-مراقبت های مختلف و وزرای ارشد’ بودجه امداد هستند و نه تنها 100 درصد معافیت مالیاتی در بخش 80 گرم از آن عمل می کنند اما آنها نیز موضوع را به سقف 10 درصد از کل درآمد ناخالص. دولت به نظر می رسد به طور کامل به رسمیت می شناسد منطق پشت این ماده: با کمک مالی یک موسسه خیریه انجام عملکردهای مشابه که دولت را معمولا انجام با مالیات. پس چرا در یک زمینه محدود باید شما باید این گزینه برای هر دو پرداخت مالیات و یا به طور مستقیم پرداخت به هر NGO انجام همان توابع ؟ یک مورد می تواند ساخته شده از جمله رئیس مجلس بودجه امداد در فهرست اشخاص واجد شرایط برای شرکت CSR بودجه. نیز وجود دارد یک مورد برای از بین بردن 10% سقف کمک های مالی به سازمان های غیر دولتی ارائه فقیر یا پزشکی و امداد در زمان Covid-19 بحران ؟ مردم اجازه انتخاب کنید که در آن آنها می خواهند به من بدهید و اجازه دهید همه واجد شرایط خیریه رقابت برای منابع مالی در یک سطح میدان بازی!

نویسنده ارشد کمیساریای از مالیات بر درآمد. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>