COVID-19 بحران: 60% کاهش در حقوق ماهاراشترا سانتی متر MLAs, MLCs به جبران مستند زیان

COVID-19 crisis, Maharashtra government, coronavirus outbreak, Ajit Pawar, Uddhav Thackeray, MLA salary cut, MLC salary cutمعاون وزیر Ajit Pawar است که دولت وزیر دارایی گفت: تصمیم گرفته شده است پس از مشورت با وزیر Uddhav Thackeray های مختلف و اتحادیه های کارکنان. (فایل عکس: IE)

این ماهاراشترا دولت روز سه شنبه گفت: وجود خواهد داشت یک 60 درصد کاهش در این ماه حقوق عمومی و نمایندگان دولت از جمله وزیر نظر coronavirus موثر بر اقتصاد است.

معاون وزیر Ajit Pawar است که دولت وزیر دارایی گفت: تصمیم گرفته شده است پس از مشورت با وزیر Uddhav Thackeray های مختلف و اتحادیه های کارکنان.

اخبار مرتبط

در یک بیانیه رسمی Pawar اعلام کرد 60 درصد کاهش در ماه مارس حقوق از رئیس و وزیر و دیگر وزرای MLAs, MLCs و نمایندگان محلی حاکم بر بدن.

“حقوق از کلاس I و II قطع خواهد شد 50 درصد در حالی که از کلاس سوم کارکنان خود را کاهش 25 درصد است. وجود خواهد داشت بدون برش در حقوق باقی مانده کلاس در بوروکراسی دولتی,” او گفت:.

این تصمیم گرفته شده پس از یک مفصل شور و مشورت با اتحادیه کارکنان, او گفت:. “من امیدوارم که مردم نمایندگان را همکاری با دولت در بخش مالی به عنوان یک پشتیبانی مالی قوی مورد نیاز است دولت در این جریان مبارزه با کروناویروس” او گفت:.

Pawar گفت: اقتصاد کشور تحت تاثیر قرار شده است با توجه به کروناویروس بحران و کاهش منابع زیر این مستند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>