این Covid-19 همه گیر خواهد شد و بدتر شدن بحران انسانی در سراسر جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“اگر چه COVID-19 به درستی گرفته شده توجه جهان ما همچنین باید به یاد داشته باشید آن است که نه تنها بحران جهانی مواجه است. بسیاری از کشورها به ویژه در آفریقا و خاورمیانه هنوز از وضعیتی وخیم از سال جنگ و بشردوستانه دیگر بحران. COVID-19 تهدید به تشدید بسیاری از این بحران” Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

این که رئیس هایلایت بحران مواجه شده است که در تشدید با توجه به همه گیر. این شامل فقر و کمبود مواد غذایی.

“همه گیر و محدودیت در محل قرار داده و به سرکوب آن در حال گرفتن تلفات سنگین بر 220 میلیون نفر در طولانی اضطراری,” او گفت:.

بیش از 132 میلیون بیشتر مردم ممکن است گرسنه در سال 2020 با توجه به تاثیر اقتصادی این مستند با توجه به گزارش اخیر سازمان ملل متحد.

“عمیق کاهش بودجه به آموزش و پرورش و افزایش فقر ناشی از این بیماری همه گیر می تواند نیروی حداقل 9.7 میلیون کودک خارج از مدرسه برای همیشه در پایان این سال با میلیون ها نفر بیشتر سقوط در یادگیری” که رئیس گفت.

“تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر در انسان دوستانه تنظیمات را تشدید می تواند در حال حاضر وخیم شرایط زندگی – بیشتر جابه جایی با کمبود مواد غذایی خطر ابتلا به سوء تغذیه و کاهش دسترسی به خدمات ضروری مشکلات روحی و روانی و غیره,” او اضافه شده است.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد بیشتر به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در جهانی انسانی طرح پاسخ برای COVID-19. این طرح راه اندازی شده توسط سازمان ملل متحد در ماه مارس راه اندازی به “آدرس های انسان دوستانه فوری نیاز به ایجاد یا تشدید COVID-19 در 63 اولویت کشور با موجود انسانی بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im