Covid-19: چین گزارش بالاترین روزانه تعداد از آوریل

چین روز یکشنبه گزارش 57 موارد جدید Covid-19 آن کمترین روزانه تعداد از آوریل با توجه به گزارش.

شده اند وجود دارد نگرانی از تجدید حیات با موارد جدید گزارش پس از دو ماه. موارد مرتبط شده اند عمدتا به گوشت و سبزی در بازار در جنوب پکن AFP گزارش شده است.

شیوع موارد داخلی شده بود پیشتر با سخت مستند. موارد جدید پدید آمده که محدودیت برداشته شد. ملی کمیسیون بهداشت چین گفته بود که 36 مورد از تازگی گزارش موارد عفونت داخلی در پکن. دو دیگر موارد گزارش شده در استان لیائونینگ بودند تماس نزدیک پکن موارد بر اساس این گزارش.

باقی موارد گزارش شده در روز یکشنبه بودند اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور.

جدید خوشه از عفونت منجر شده بود به مقامات تحمیل بخشی از مستند مردم در 11 املاک مسکونی در نزدیکی پکن بزرگترین بازار دستور داده شده است در خانه بمانند.

پکن تعطیل کرده است بازارهای متعدد در سراسر شهر از جمله بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی بازار Xinfadi بازار طبق گزارش های رسانه ها.

چین تا به حال آرام و محدودیت های آن در مارس اصرار مردم هوشیار باشند پس از اعمال سخت و مستند در سراسر کشور برای ماه می باشد.

شیوع بیماری که سرچشمه بود در ووهان چین گسترش یافته در سطح جهانی با 7.7 میلیون مورد گزارش تا کنون در سراسر جهان و مرگ و میر بیش از 4.2 لاخ طبق گزارش.

منتشر شده در


14 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *