COVID-19: چین گزارش 67 جدید وارداتی coronavirus موارد

COVID-19, China, coronavirus cases, coronavirus outbreak, wuhan, coronavirus cases in china, coronavirus pandemicاین ویروس برای اولین بار گزارش شده در ووهان در ماه دسامبر سال گذشته است. (رویترز عکس)

چین گزارش کرده است هیچ محلی جدید کروناویروس عفونت برای دومین روز متوالی, اما تعداد وارد COVID-19 موارد به شدت افزایش یافت و به 67 در یک روز پس از این ویروس کشنده بود تحت کنترل در آورد در آن کانون ووهان مقامات بهداشت گفت: در روز پنج شنبه. ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در روز پنج شنبه در حالی که هیچ جدید در داخل کشور منتقل موارد coronavirus گزارش شده در سرزمین اصلی چین در چهارشنبه 67 جدید تاييد موارد ثبت شد تا از 47 روز زودتر همه از آن وارد شد.

همچنین اگر چه epicentres هوبئی استان و پایتخت آن ووهان گزارش شده است صفر موارد در حالی که مرگ و میر وجود دارد در ادامه به افزایش است. روز چهارشنبه شش مرگ و میر گزارش شده از استان هوبی در نظر گرفتن مرگ و میر در چین به 3,287 نفر و تعداد کل موارد به 81,285. در هوبئی و ووهان به تنهایی به عنوان چهارشنبه 3,169 نفر از ژانویه تاکنون است. این ویروس برای اولین بار گزارش شده در ووهان در ماه دسامبر سال گذشته است.

اخبار مرتبط

همچنین هوبئی گزارش 58 new موارد مشکوک و در سراسر کشور 159 نفر از مردم هنوز هم مشکوک به آلوده شدن با ویروس NHC گفت. هوبئی کمیسیون بهداشت گفت: 914 نفر هنوز هم در شرایط شدید و دیگر 287 در شرایط بحرانی در بیمارستان. این استان تا کنون گزارش شده و در مجموع 67,801 COVID-19 تأييد موارد از جمله 50,006 در ووهان.

همانطور که از چهارشنبه کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین رسیده بود 81,285 این شامل 3,287 نفر از این بیماری 3,947 بیماران هنوز در حال درمان و 74,051 ترخيص بيماران پس از بهبود NHC گفت. تا کنون 410 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر گزارش شده در هنگ کنگ 30 مورد تأیید در ماکائو SAR و 235 در تایوان از جمله دو مرگ دولتی صدای آمریکا خبر داد.
چین روز چهارشنبه کاهش داد و سطح خطر از coronavirus در آن کانون ووهان از بالا تا متوسط و از سر خدمات اتوبوس در داخل شهر برای اولین بار پس از نه هفته مستند. چین تصمیم گرفته است برای بلند کردن سه ماه مستند در بیش از 56 میلیون نفر از مردم در مرکز استان هوبی. این مستند طولانی مدت از هوبئی سرمایه ووهان به پایان خواهد رسید و در آوریل 8, بلند کردن توده قرنطینه در سراسر شهرستان با جمعیت بیش از 11 میلیون.

همچنین ووهان خواهد سرگیری پروازهای تجاری از 8 آوریل به استثنای پروازهای بین المللی و پروازهای و از پکن است. دولت را کاهش داد و سطح خطر ووهان برای Covid-19 شیوع از بالا تا متوسط با توجه به گزارش رسانه های رسمی. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب وجود دارد 471,518 موارد تایید شده در سراسر جهان و 21,293 مرگ و میر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>