Covid-19: ‘مرکز ICMR در انکار حالت با توجه به جامعه انتقال’

جامعه انتقال Covid ویروس است که به خصوص در کشورهایی مانند Maharashtra, Tamil Nadu در گجرات و دهلی نو است. تعداد Covid بیماران به صورت تصاعدی در حال افزایش است و میزان عفونت نیز افزایش. علاوه بر ردیابی آن دسته از افرادی که آمده بودند در تماس با بیماران نیز تبدیل به بسیار دشوار است گفت: Avinash Bhondwe, Maharashtra state جمهور هندی انجمن پزشکی (IMA).

روز جمعه 4.40 لاخ فعال موارد گزارش شده در کشور است.

Bhondwe گفت BusinessLine که ناتوانی را با موفقیت به انجام تماس ردیابی نشانه ای از جامعه انتقال است. در بالا ذکر متحده وضعیت به گونه ای است که بیماران جدید با Covid عفونت هستند کسانی که هیچ سفر تاریخ و یا هر گونه تماس مستقیم با یک Covid-19 کانون.

او اشاره کرد که این مرکز باید در نظر گرفته و بالغ از نظر وضعیت و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد تصویر های بین المللی و اعلام کرد که جامعه انتقال اتفاق افتاده در این کشور و بر این اساس ، IMA ( Maharashtra) گفته شده است که همواره جامعه انتقال اتفاق می افتد و با توجه به احتیاط آن را هنوز هم می تواند کنترل شود.

Bhondwe گفت که در نقاط گرم و مهار مناطق پزشکی تیم نیاز به ارسال به هر خانه برای تست برای Covid و کسانی که با شرکت مرضی شرایط و شهروندان ارشد باید اجباری تست شده است. در چنین ورزش تعدادی از بیماران را افزایش, اما آنها می تواند شناسایی شده و ذخیره شده در زمان. پس از اين بيماران خواهد بود در قرنطینه و جداسازی امکانات زنجيره انتقال را خواهد شکست.

آسام و کرالا به رسمیت شناخته شده اند جامعه انتقال اتفاق می افتد در برخی از مناطق. اما ICMR و اتحادیه های وزارت بهداشت است که هنوز در یک حالت انکار. این مرکز باید اعلام کند که در حال حاضر رشد بالا در تعدادی از موارد نشانه ای از جامعه انتقال و مراحل اضافی برای کنترل آن است. این نیاز اضافی نظارت در hotpots و جوامع مسکن, او گفت:.

او اضافه کرد که اولین مرحله از این بیماری همه گیر شد و مردم رفت و آمد از کشورهای خارجی که آلوده مرحله دوم شد کسانی که کامپیوتر آلوده از جمله مسافران است. در این مرحله تماس با ردیابی ممکن بود. اما به همه گیر و دستمزد روزانه کارگران رفت و برگشت به بومی خود را در مکان های ویروسی انتقال بود. تا به امروز تشخیص زود هنگام عفونت ویروسی در فرد و دقیق تماس ردیابی اتفاق می افتد نیست متد. تنها اعضای خانواده در حال ترسیم و آزمایش او اظهار تاسف کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر