Covid-19 سایه در سرشماری NPR ورزش

Coronavirus همه گیر است و سایه انداختن بر روی جمعیتی سرشماری ملی و جمعیت رجیستری (NPR) کار می کنند. این روند به احتمال زیاد قرار داده.

با 75 مناطق قفل شده به عنوان در روز دوشنبه و بسیاری از کشورها در حالت اضطراری, کار در سرشماری تقریبا شده در پشت رایتر قرار داده توجه کنند.

زمانی که در تماس با یک مقام ارشد از دفتر ثبت کل و آمار کمیساریای در هند گفت, BusinessLine: “برنامه ثابت شده است از 1 آوریل تا سپتامبر سال 2020 است. اجرای یک تصمیم گرفته شده توسط دولت با توجه به وضعیت.”

با وجود بحث سیاسی بیش NPR, این مرکز است که علاقه زیادی به ورزش و همچنین در مورد اختصاص ₹3,950 کرور برای این پروژه است. اتحادیه خانه وزارت در حال حاضر تشکیل جلسات با دولت از چند ماه پیش برای هماهنگ کردن عملیات.

اما در صورت گسترش بیشتر ویروس و گسترش مستند به بیشتر مناطق این وزارت خانه ممکن است فکر می کنم از به تعویق انداختن این ورزش است. آن است که در حال حاضر اتخاذ یک “صبر کنید و تماشا رویکرد” آن را آموخته است.

در حالی که سرشماری است که در اصل یک تابع از مرکز آن انجام شده است در هماهنگی با ایالات متحده به عنوان enumerators و دیگر منابع انسانی را به خود اختصاص داده با دومی.

یک مقام ارشد در وزارت بهداشت, Telangana گفت: “در حال حاضر که کروناویروس در افزایش تدریجی ایده ارسال enumerators به خانواده ها برای جمع آوری داده ها در معرض خطر است و همه برای یکی. ما به شدت توصیه می کنند در برابر این در این مقطع.”

این enumerators را مجبور به صرف حداقل 10 دقیقه در هر خانواده به عنوان آنها را برای به دست آوردن جزئیات هر فردی از جمله نام و نام خانوادگی رابطه به سرپرست خانوار ، نام پدر نام مادر, نام همسر (در صورت ازدواج) و جنس و تاریخ تولد وضعیت تاهل محل تولد و ملیت و در حال حاضر نشانی از معمول محل اقامت و شغل و صلاحیت آموزشی.

آنها نیز مجبور به حضور در چند ساعت کلاس های آموزش قبل از شروع به ورزش. تمام این در حال حاضر ارائه شده است دشوار است در حساب از coronavirus.

موضوع بحث انگیز

حتی بدون coronavirus تهدید, NPR, که برچسب شده همراه با سرشماری شمارش و خانه لیست ورزش شده است به یک موضوع بحث انگیز بین مرکز و چند متحده است.

قانونگذاران از هفت متحده — Telagnana, West Bengal, کرالا, Rajasthan, پنجاب و دهلی بیهار — تصویب قطعنامه علیه کا, NPR و NRC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>