Covid-19 موارد سنبله در آندرا پرادش شمارش گذشته از 1300

Coronavirus (Covid-19) موارد مثبت همچنان به افزایش در آندرا پرادش با علاوه بر این از 73 جدید بیماران در طی بیست و چهار ساعت است.

این گرفته شده که در مجموع شمارش از این بیماری همه گیر در دولت به 1,332 بر اساس بولتن منتشر شده توسط دولت در روز چهارشنبه.

جدید مرگ و میر

با این حال میزان مرگ و میر تحت کنترل است به عنوان جدید مرگ گزارش شده از دیروز. تا کنون 31 تسلیم به این ویروس مخوف در دولت, در حالی که 287 مرخص شده.

بیمارستان های مختلف در دولت در حال حاضر درمان 1,014 coronavirua بیماران.

Kurnool همچنان به بیشترین تعداد از موارد در 343 به دنبال گنٹور با 283 و 236 در کریشنا مناطق.

PTI می افزاید:

11-ماه-پیر بود که کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus در دولت است. منابع رسمی در عین حال گفت که این کودک از یک خانواده در بدترین آسیب دیده Kurnool منطقه که عضو بازگشت از Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو در ماه گذشته.

خانواده همچنان در قرنطینه به مدت 14 روز اما در طول یک آزمون پيگيری نوزاد داشت گرفتار این ویروس. “ما در حال گرفتن آن بررسی دوباره” یک مقام ارشد نظارت بر وضعیت در Kurnool گفت: بیش از تلفن. پس از مرکز آخرین دستورالعمل های کودک را می توان نگهداری در قرنطینه و تحت نظارت او گفت:.

بچه تبدیل به جوانترین در دولت به برخورد با کروناویروس در حالی که قدیمی ترین 85 سال در Anantapuramu منطقه بهبود بود و از بيمارستان مرخص شده هفته گذشته.

تقریبا تمام Covid-19-تحت تاثیر قرار مناطق در دولت, محرومیت SPS Nellore, گزارش تازه موارد در روز چهارشنبه با گنٹور ثبت بیشترین تعداد موارد (29).

Vizianagaram همچنان باقی می ماند تنها تاج-رایگان منطقه در AP تا کنون با صفر موارد است. در کشور همسایه سریککولم که در آن همه گیر گسترش برای اولین بار در هفته گذشته یکی از تازه مورد اضافه شد در روز چهارشنبه در نظر گرفتن مجموع به پنج.

به عنوان یک رکورد 7,727 آزمايشات انجام شده در 24 ساعت گذشته مجموع نمره آزمون در حالت لمس 88,061 که 86,729 منفی شد. تعداد بيماران ترخيص شده تا کنون رفت تا 287 ترک 1,014 فعال موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im