Covid-19 موارد در Telangana عبور 10,000

تعداد کل Covid-19 موارد در Telangana نقض 10,000 علامت گذاری (10,444) روز چهارشنبه به دولت گزارش 891 جدید موارد مثبت در روز است.

این Hyderabad منطقه همچنان ادامه دارد به گزارش تعداد زیادی از موارد با 719 از چهار مورد گزارش از وجود دارد. پنج نفر از افراد سالم به این بیماری در چهارشنبه گرفتن تعداد کل Covid-19 مرگ و میر در کشور به 225. پس از تخلیه از 4,361 بيماران دولت 5,858 فعال موارد است.

دولت که افزایش تعداد تست از 300-500 در روز به حدود 3000 در چند روز گذشته مورد آزمایش قرار 4,069 نمونه در روز چهارشنبه.

دولت وزیر بهداشت Eatala Rajender گفته است که Telangana موسسه علوم پزشکی (TIMS) اختصاصی امکانات پزشکی برای Covid-19 بیماران راه اندازی خواهد شد در چند روز آینده.

1500 تخت تسهیلات در Gachibowli تبدیل یک ساختمان خالی در نزدیکی ورزشگاه خواهد بود و بعد از آن تبدیل به یک کامل فوق تخصص کالج-بیمارستان روی خطوط همه-هند موسسه علوم پزشکی (هدف).

Rajender در بازدید از این بیمارستان به بازرسی تاسیسات.

دولت را به خود جلب کرده انتقاد شدید از مخالفان برای افتتاح این مرکز با وجود یک افزایش شدید در تعداد زیادی از موارد در این شهرستان است.

بزرگترین تنگنا به نظر می رسد منابع انسانی است. دولت است که پیدا کردن آن دشوار است برای پر کردن جای خالی به مرکز.

“آن (بیمارستان) است که در حال حاضر ارائه خدمات سرپايی. آن را شروع به پذیرش در بیماران در چند روز آینده” وزیر گفت.

در ضمن دولت با بهینه سازی تعریف ‘مهار’ با محدود کردن مهار منطقه به خانه های خاص (به عنوان در برابر کل مجتمع آپارتمانی یا محل). “این کمک خواهد کرد جلوگیری از غیر ضروری barricading و کمک به تغییر حیاتی بیماران به بیمارستان ها به سرعت گفت:” یک مقام رسمی از بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *