COVID-19: بریتانیا مجموعه ای برای 66,000 مرگ و میر بسیاری در اروپا پیدا مطالعه

بریتانیا می تواند تجربه 66,000 COVID-19 مرگ و میر در ماه جولای به مراتب بیشتر از ایتالیا, بعدی بیشتر به شدت تحت تاثیر با حدود 20,000. (رویترز)

بریتانیا می تواند به عنوان بسیاری از 66,000 COVID-19 مرگ و میر در اولین موج از زمان همه گیر, تحقیقات جدید نشان داد سهشنبه, ساخت شیوع آنجا به مراتب کشنده ترین در اروپا است. مدلسازی انجام شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی نشان داد که حدود 151,680 مردم بودند احتمال دارد به مرگ از ویروس در سراسر این قاره است.

در حالی که رمان coronavirus پدید آمده در چین و در ابتدا متمرکز در شرق آسیا, سازمان بهداشت جهانی می گوید: در حال حاضر این بیماری همه گیر است که محور در غرب اروپا با اسپانیا و ایتالیا و فرانسه تجربه ویرانگر مرگ عوارض. اکثر کشورهای اروپایی معرفی سخت اجتماعی فاصله اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. بیش از 5000 نفر کشته شده اند از COVID-19 در بریتانیا کمتر از در اسپانیا و ایتالیا و فرانسه است. اما بریتانیا اپیدمی وقفه و پشت سر بقیه قاره های چند روز و آن مرگ و میر مسیر است که در حال حاضر تندتر از کشورهای دیگر.

اخبار مرتبط

با استفاده از محلی و بین المللی داده ها در مورد اعداد و همچنین به عنوان سن مرگ و میر ضعف از, ایتالیا, چین و آمریکا, این تیم در IHME مدل مورد انتظار مرگ و میر در کشور-کشور بر اساس. یک کلید در نظر گرفتن یک فرد ملت تخت مراقبت ويژه و ظرفیت. آن را یافت که انگلستان می تواند تجربه 66,000 COVID-19 مرگ و میر در ماه جولای به مراتب بیشتر از ایتالیا, بعدی بیشتر به شدت تحت تاثیر با حدود 20,000.

اسپانیا و فرانسه بودند و بعد با 19,000 و 15000 پیش بینی مرگ و میر بود. “ما در انتظار یک پیشامد چند هفته برای مردم در بسیاری از نقاط اروپا گفت:” IHME مدیر کریستوفر موری. “به نظر می رسد به احتمال زیاد تعداد مرگ و میر بیش از پیش بینی ما برای ایالات متحده است.” روز یکشنبه این موسسه پیش بینی کرد بیش از 80,000 ما COVID-19 مرگ و میر در این بیماری همه گیر را موج اول.

این مدل سازی نشان می دهد که شیوع بیماری در ایتالیا و اسپانیا که در آن صدها نفر از مرگ و میر گزارش شده روزانه برای هفته ممکن است گذشته در اوج خود است. روزانه مرگ و میر در هر دو کشور کاهش یافته است برای چند روز. اما بریتانیا است که به احتمال زیاد هفته دور از گرفتن یک دسته در آن مرگ و میر به عنوان بخش مراقبت ظرفیت ضعف است.

اوج تقاضای پیش بینی شده برای دیدن بیش از 100000 تخت بیمارستان مورد نیاز در مقابل 17,765 در حال حاضر در دسترس است.
نخست وزیر بوریس جانسون که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه با COVID-19 آمد و در انتقاد به دولت خود را آهسته پاسخ به همه گیر.

بریتانیا در حال حاضر سخت اجتماعی فاصله اقدامات صورت گرفته اما آن را تا به حال برگزار کردن اجرای آنها را حتی به عنوان شیوع رسید در اروپا است. این IHME مدل شامل پیش بینی اثر اجتماعی فاصله و موری گفت: آن را حیاتی است که اقدامات نیست آرامش بیش از حد به طور ناگهانی پس از کشورها عبور خود را در اوج اخلاق.

“این است که به صراحت آشکار است که اجتماعی فاصله می توانید زمانی که به خوبی اجرا و نگهداری, کنترل بیماری منجر به کاهش نرخ مرگ و میر,” موری گفت. “کسانی که سازمان ملل آمار سخت در اوایل اجرا اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و ممکن است بدترین پشت سر آنها را به عنوان آنها در حال دیدن مهم پیشرفت در کاهش نرخ مرگ و میر.
“هر ملت را در مسیر تغییر خواهد کرد — و به طور چشمگیری بدتر — اگر مردم سهولت در اجتماعی فاصله و یا استراحت اقدامات دیگر.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im