COVID-19: بیل گیتس می گوید کشورهایی که آزمون برای coronavirus گزاف گویی خواهد شد در هفته

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 خروش در سراسر جهان موثر بر اقتصاد جهانی و سیستم بهداشت و درمان سابق رئیس مایکروسافت بیل گیتس روز چهارشنبه گفت که کشورها می تواند گزاف گویی از دانشگاهی در صورتی که تست راست.

فناوری مغول در روز چهارشنبه را به پلت فرم رسانه های اجتماعی Reddit و سازمان یافته “از من بپرسید هر چیزی” جلسه برای رسیدگی به نگرانی های کاربران Reddit مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر. او پیوسته از راه دور توسط Dr ترور Mundel که منجر گیتس بنیاد جهانی بهداشت کار و مشاور ارشد علمی Dr Niranjan بوز.

“من در طول این سالها تا به حال فرصتی برای مطالعه بیماری هایی مانند آنفولانزا, ابولا, و در حال حاضر COVID-19—از جمله چگونه شیوع شروع, چگونه به جلوگیری از آنها را و چگونه به آنها پاسخ دهند. بنیاد گیتس متعهد است تا به 100 میلیون دلار برای کمک به با COVID-19 دیدگاه در سراسر جهان و همچنین 5 میلیون دلار برای حمایت از ما صفحه اصلی ایالت واشنگتن” دروازه نوشت: بر روی پلت فرم.

“از ما بپرسید هر چیزی در مورد COVID-19 به طور خاص و یا بیماری های همه گیر و بیماری های همه گیر به طور کلی بیشتر,” او اضافه شده است.

Covid-19 تاثیر بر اقتصاد

وقتی پرسیده شد که در مورد پیامدهای زمان بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد و به طور کلی پس از اثرات این وضعیت به طور کلی توسط کاربران مایکروسافت از بنیانگذاران بارها و بارها تاکید کرد پس از تست و گفت که کشورهایی که دریافت مرحله تست و مهار راست به زودی می تواند گزاف گویی از لحاظ اقتصادی و در غیر این صورت.

“تاثیر اقتصادی “تعطیل” خواهد بود اما اگر آن را به خوبی انجام می شود (از جمله تست قطعه که من در حفظ و ذکر) در نهایت ما می توانیم باز به بالا,” او گفت:.

“اگر یک کشور نشانی از یک کار خوب با تست و تعطیل و سپس در 6-10 هفته باید آن را ببینید تعداد بسیار کمی از موارد و قادر به باز کردن back up گیتز گفت:” در پاسخ به یکی دیگر از کاربر ق.

او در ادامه اعلام کرد که تست های مورد نیاز به صورت سازمان یافته و با سرعت بالا برای بهتر مهار.

“ما نیاز به دموکراتیزه و مقیاس تست سیستم با داشتن یک سایت CDC که مردم به را وارد کنید و وضعیت خود را. اولویت شرایط باید تست شده در 24 ساعت. این بسیار ممکن است از آنجا که بسیاری از کشورها آن را انجام داده اند. کارکنان مراقبت های بهداشتی برای مثال باید در اولویت قرار دارند. سالمندان باید در اولویت قرار دارند. ما قادر خواهد بود برای گرفتن تست و تقاضا در عرض چند هفته از گرفتن سیستم در محل. بدون سیستم ما نمی دانیم که آنچه از دست رفته است – سواب مواد و غیره.” او گفت:.

او در ادامه اظهار داشت که این خواهد بود که کشورهای در حال توسعه است که در صورت بدترین پیامدهای شیوع بیماری به دلیل منابع محدود است.

“در مرحله کنونی بسیاری از موارد در کشورهای ثروتمند. با اقدامات مناسب از جمله تست و اجتماعی فاصله (که من اسمش “تعطیل”) در عرض 2-3 ماه که کشورهای ثروتمند باید اجتناب شود سطح بالایی از عفونت است. من نگران تمام آسیب های اقتصادی اما حتی بدتر خواهد بود که چگونه این تاثیر می گذارد کشورهای در حال توسعه که نمی تواند فراموش اجتماعی فاصله همان راه به عنوان کشورهای ثروتمند و که در بیمارستان با ظرفیت بسیار پایین تر از حد” دروازه نوشت.

او همچنین با اشاره به تلاش های صورت گرفته توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس برای کمک به جلوگیری از شیوع بیماری است.

گیتس گفت: “ما در بنیاد در حال همکاری با همه گروه ها را که تشخیص درمان و واکسن را به مطمئن شوید که حق تلاش اولویت دارد. ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه کشورها دسترسی به این ابزار است. ما اهدا $100m در ماه فوریه برای انواع کارها و ما انجام خواهد داد ، یک اولویت است که مطمئن شوید که به اندازه کافی وجود دارد ظرفیت تولید برای درمان و واکسن. ما باید تلاش دیگر مانند آموزش و پرورش ما کار گروهی را به مطمئن شوید که منابع آنلاین برای دانش آموزان به عنوان مفید به عنوان آنها می توانند.”

در اوایل این ماه دروازه پا به پایین از هیئت مدیره مایکروسافت پس از اختصاص 45 سال به این شرکت به سرمایه گذاری زمان بیشتری در انسان دوستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im