این تصمیم وزارت کار و اشتغال است که برای حمایت و ارائه کمک به کارفرمایان موسسات که باید پرداخت دستمزدها برای ماه مارس سال 2020 است.

صندوق بازنشستگی بدن EPFO در چهار شنبه معوق پرداخت سهم مارس تا 15 ماه مه به منظور کمک به 6 لاخ شرکت و بیش از 5 کرور مشترکین در پی مستند شامل COVID-19. این سهم نسبت به امنیت اجتماعی طرح – اجرا توسط کارکنان صندوق اندیش سازمان (EPFO) – در ماه مارس به علت شد تا 15 آوریل که تمدید شده است تا آوریل 15.

“با توجه به وضعیت بی سابقه ای ایجاد شده توسط COVID-19 و مستند اعلام شده توسط دولت مرکزی از مارس 24 سال 2020 نیمه شب به بعد برای جلوگیری از گسترش Covid-19 موعد مقرر برای تشکیل پرونده الکترونیکی Challan تقدیر بازگشت (ECR) برای دستمزد ماه مارس سال 2020 تمدید تا 15 مه سال 2020 برای کارفرمایان که پرداخت دستمزد به کارکنان خود را برای ماه مارس سال 2020” یک کار وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

اخبار مرتبط

با توجه به بیانیه موعد مقرر برای ماه مارس سال 2020 است که معمولا در 15 آوریل سال 2020 پس از مهلت سی روز اجازه داده شده به موسسات تحت پوشش EPF & MP قانون 1952 به حواله سهم و هزینه های اداری با توجه به ماه مارس سال 2020 است.

این تصمیم وزارت کار و اشتغال است که برای حمایت و ارائه کمک به کارفرمایان موسسات که باید پرداخت دستمزدها برای ماه مارس سال 2020 به کارکنان خود و انگیزه ای برای کارفرمایان برای دستمزد پرداخت به کارکنان در طول COVID-19 همه گیر آن گفت. حرکت در راستای هدف Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana برای جلوگیری از اختلال در اشتغال و اطمینان از درآمد به کارکنان برای کمک به آنها در مبارزه با این بیماری همه گیر آن اضافه شده است.

این امداد بهره مند خواهد شد در حدود 6 لاخ موسسات به فایل ECRs بدون پیش فرض های پرداخت حقوق و دستمزد به حدود پنج کرور کارکنان. کارفرمایان مجبور به اعلام تاریخ پرداخت دستمزد برای ماه مارس سال 2020 در ECR برای ماه. این ECR با گفت: اعلامیه و کمک ها و هزینه های اداری برای ماه مارس سال 2020 در حال حاضر به علت و یا قبل از مارس 15 سال 2020 است.

کارفرمایان disbursing دستمزد برای ماه مارس نه تنها رهایی از فرمت از تاریخ مقرر برای پرداخت EPF حق اما همچنین جلوگیری از مسئولیت بهره و مجازات در صورتی که حواله یا قبل از مارس 15 سال 2020 است. “بسیار مورد نیاز امداد توسط صندوق اندیش مقامات حتی اگر یک بار امداد. سازمان را در حال حاضر 30 روز اضافی برای کمک به سمت صندوق اندیش برای ماه مارس سال 2020 است. “این کمک می آید با یک اخطار از مدارک پرداخت حقوق و دستمزد در ماه مارس سال 2020 و اعلام تاریخ پرداخت. امداد تمدید شده است به تمام سازمان ها و صادر شده است با هدف incentivizing کارفرمایان به پرداخت حقوق و دستمزد به کارکنان خود می آید و با اضافه شدن انگیزه اجتناب از تحمیل مجازات و علاقه” Pooja Ramchandani شریک Shardul Amarchand Mangaldas & Co گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی