COVID-19: بانک های حساس و موها شاخه EMI توقف دیگر RBI اقدامات امداد

With banks clarifying their positions on EMI moratorium, it will help clear doubts of customers who were confused after getting payment reminders from lenders.با بانک ها روشن مواضع خود را در EMI توقف آن خواهد شد کمک به روشن شدن شک و تردید از مشتریان که اشتباه گرفته بودند و پس از اخذ یادآوری پرداخت از وام دهندگان.

بانک ها آغاز شده حساس شاخه های خود را در مورد سه ماه مهلت قانونی برای همه وام های بلند مدت از جمله خانه و خودرو و محصول وام برای کمک به مشتریان در غلبه بر مشکلات مالی با توجه به شیوع کروناویروس و پس از آن در سراسر کشور مستند. بانک های مختلف در روز سه شنبه گفت: آنها مطلع شده و شاخه های خود را با دستورالعمل های دقیق در طرح های مختلف اعلام شده توسط RBI به تازگی و مشتریان هستند که پیام های ارسال شده به صورت جداگانه بر روی تلفن همراه ثبت نام خود شماره مورد EMI پرداخت. اتحادیه بانک مرکزی هند مدیر عامل Rajkiran رای G گفته PTI که شاخه مطلع شده است با توجه به مهلت قانونی تمام مدت وام.

“در مورد کسانی که تصمیم گرفتند برای ECS مسیر برای EMI کسر مشتریان داده می شود گزینه اندازهایی تسهیلات توسط اطلاع شعبه مربوطه از طریق پست الکترونیکی و یا دیگر, دیجیتال, رسانه,” او گفت:. بانک ها خود را در آن به طور یک جانبه می تواند به توقف ECS به دلیل پرداخت به موضوع حقوقی اما مشتری گزینه درخواست بانک به آن را متوقف کند Rai گفت. او در ادامه گفت: مشتریان که درآمد نشده است نهفته را تشویق به ادامه پرداخت طبق برنامه ریزی شده است.

اخبار مرتبط

“هر COVID 19 نظارتی بسته RBI, هندی, بانک اجازه می دهد تا یک مهلت قانونی توسط تعویق انداختن پرداخت EMI/ شرایط وام اقساط & بهره/ بهره سرمایه در گردش برای 3 ماه w.e.f 1st مارس سال 2020” یک صدای جیر جیر صادر شده توسط بانک ها گفت. یکی دیگر از بخش دولتی دهنده PNB آن گفت: ارائه طرح امداد برای مشتریان خود. “با در نظر COVID-19 آن تصمیم گرفته شده است به تاخیر پرداخت تمام اقساط در مدت وام و بهبود بهره نقدی تسهیلات اعتباری در حال سقوط به دلیل بین مارس 01,2020 و مه 31 سال 2020 است.”

Canara Bank پرسیدم از نظر Covid 19 – RBI بسته وام گیرندگان واجد شرایط برای توقف/ تعویق اقساط/EMI برای وام های بلند مدت در حال سقوط به دلیل از 01.03.2020 به 31.05.2020 & بازپرداخت دوره تمدید می شود درآمده است. اس ام اس هم فرستاده شده به مشتریان به سود همان است.”

با بانک ها روشن مواضع خود را در EMI توقف آن خواهد شد کمک به روشن شدن شک و تردید از مشتریان که اشتباه گرفته بودند و پس از اخذ یادآوری پرداخت از وام دهندگان. جمعه گذشته RBI اعلام کرده بود که همه وام های بلند مدت از جمله خرده فروشی و محصول وام و سرمایه در گردش پرداخت خواهد شد تحت پوشش سه ماه مهلت قانونی. بانک ها خواهد شد در حال حاضر اختیار در تصمیم گیری محدودیت در سرمایه در گردش با RBI و گفت که بدون پرداخت miss باید در نظر گرفته شود به طور پیش فرض و گزارش اطلاعات اعتباری شرکت.

“برنامه بازپرداخت برای وام های چنین نیز باقی مانده تنور خواهد بود منتقل سراسر هیئت مدیره سه ماه پس از مهلت قانونی دوره است. علاقه باید همچنان به تعلق در برجسته بخشی از وام های بلند مدت در مهلت قانونی دوره” RBI گفت. معوق اقساط زیر مهلت خواهد شامل اصل و/یا بهره اجزای گلوله بازپرداخت و تربیه کارت اعتباری غرامت آن را گفت.

“موسسات وام باید قاب هیئت مدیره تصویب سیاست ها برای ارائه در بالا ذکر شد نقش برجسته به همه واجد شرایط وام گیرندگان. در هر کجا که قرار گرفتن در معرض یک موسسه وام به یک وام گیرنده است که Rs 5 کرور یا بالاتر به عنوان در تاریخ 1 مارس سال 2020 بانک باید توسعه MIS در نقش برجسته های ارائه شده به وام گیرندگان خود را كه از جمله شامل قرض عاقلانه و اعتباری-تسهیلات عاقلانه اطلاعات در مورد ماهیت و مقدار امداد اعطا شده است ،

پس از اعلام این بانک فقط به حال یک روز کاری برای نهایی کردن جزئیات و صدور دستورالعمل به شعب یک مقام ارشد از یکی دیگر از بخش عمومی بانک گفت. به عنوان به زودی به عنوان نکات ظریف در پیاده سازی مهلت قانونی از بانک مرکزی رسمی گفت: هیئت مدیره تصویب شد و به دنبال هر جهت از بانک مرکزی و دستورات لازم صادر شده است به کارکنان در مورد اجرای آنها.

دیروز وزارت کشاورزی گفت که کشاورزان ادامه خواهد داد برای دریافت وام کوتاه مدت از تا تومان 3 لاخ در یک یارانه نرخ بهره 7 درصد و سریع repayers می توانید آن را در چهار درصد به عنوان دولت تمدید یارانه به بانک ها تا مارس 31. این تصمیم که در حال اجرا از طریق بانک ها می آید به عنوان بسیاری از کشاورزان که قادر به رفتن به بانک برای پرداخت وام خود را حق به حساب محدودیت های اعمال شده با توجه به مستند. علاوه بر پرسش و پاسخ به شمار می رود صادر شده توسط بانک ها در انجمن های مختلف اقدامات اعلام شده توسط بانک مرکزی به نفع مشتریان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de