Covid-19: Bank of Baroda به ارائه 2,000 تومان به هر بانکی خبرنگاران

Bank of Baroda اعلام صفر اتهامات دیجیتال معاملات به مدت سه ماه برای ارائه پیشرفته و بی وقفه بانکی به مشتریان خود است.

Bank of Baroda در روز شنبه گفت: آن را ارائه 2,000 تومان هر کسب و کار خبرنگاران برای حفظ استانداردهای بهداشت در میان شیوع کروناویروس. تلاش است که به منظور اطمینان از حفاظت توسط بانک از Covid-19 نسبت به مشتریان خود عموم مردم و کسب و کار خبرنگاران خود را. برای کنترل گسترش Covid-19 لازم است برای حفظ میلاد نقاط sanitised و تمیز بانک گفت: در یک نسخه.

“در چنین شرایطی این تصمیم گرفته شده است توسط مدیریت ارشد به ارائه حمایت مالی از 2,000 تومان برای هر فعال و کاربردی BC عامل نسبت به نگهداری بهداشت در این رسانه ها خود را برای خرید sanitiser, ضد عفونی کننده, ماسک, دستکش و غیره. و مقدار شده است و در حال حاضر اعتبار به طور مستقیم به حساب های خود را ،

اخبار مرتبط

بیشتر بانک ها را تشویق کرده است BC عوامل به گسترش خود ادامه داد و خدمات در طول این دوره دشوار کرده است و همچنین تصمیم به incentivise آنها را با پرداخت 100 تومان به ازای هر روز کاری برای هر فعال BC عوامل انجام حداقل 5 معاملات نسبت به حمل و نقل برای گسترش خدمات از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر.

این مرکز در دسترس خواهد بود تا 4 آوریل سال 2020 است. Vikramaditya سینگ Khichi, مدیر اجرایی, Bank of Baroda گفت: “این مسئولیت ما را برای حفظ محیط تمیز و امن برای همه در داخل بانک و خارج. “این ابتکار خواهد اطمینان حاصل شود که قضیه از میلاد لمس نقاط امن و مطمئن برای همه مردم است. ما همچنین می خواهم برای تشکر از کسب و کار ما خبرنگاران برای حمایت خود را در ساعت نیاز است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de