کرالا گزارش 449 جدید فعال Covid-19 موارد در دوشنبه چهارم بعد زمانی که آنها نقض 400-علامت گذاری به عنوان در حالی که 144 کامپیوتر آلوده از طریق تماس حتی به عنوان دولت بستری به وجود 51 خوشه از جمله دو جامعه بزرگ خوشه.

وزیر Pinarayi Vijayan به خبرنگاران گفت که دولت به حفظ یک عملکرد خوب در شامل گسترش ویروس بیماری است. آن اقدامات پیشگیرانه موفق بودند و این مدل به تصویب رسید و موثر او گفت: در حالی که برگزاری جلو در چهار شاخص های استراتژیک که در آن به خوبی انجام شده است.

این شامل مرگ و میر و بیماری و گسترش تست و بازیابی. دولت در حال حاضر یک مورد مرگ و میر میزان مرگ و میر در هر 100 موارد مثبت) 0.39 درصد در مقایسه با میانگین ملی از 2.67 درصد و به طور متوسط در جهان از 4.38 درصد است. همسایه کارناتاکا و تامیل نادو نرخ بسیار بالاتر. تعداد مرگ در هر میلیون نفر در کرالا است 0.9 برابر ملی رقم از 17.

همه گیر استراتژی دفاع

“این آمار و ارقام تحمل شهادت به این واقعیت است که ما شده اند قادر به جلوگیری از بسیاری از Covid-19 مرگ و میر. این به معنی این نیست برای اثبات هر چیزی به غیر از افشای نادرست و عمدی تبلیغات درباره ما همه گیر دفاع استراتژی است. سیاست دولت همواره برای افزایش تعداد آزمون ها” Vijayan اضافه شده است.

آزمون مثبت رای (مثبت مورد در هر 100 تست) از 2.27 است که قابل مقایسه با چهره جهان. میانگین تست مثبت رای در هند است 7.46 و بسیار بالاتر در کرالا کشورهای همسایه. آزمون در هر میلیون حسب مورد در هر میلیون نفر است و شاخص چگونه بسیاری از آزمون ها در حال انجام هستند نسبت به یک مورد مثبت.

“بهتر است برای حفظ ارزش این شاخص بالای 50. در کرالا آزمون در هر میلیون حسب مورد در هر میلیون نفر است در حال حاضر 44. در مورد بالا بودن تعداد موارد مثبت بودند به ظهور تعداد آزمون ها افزایش خواهد یافت و این تعداد افزایش خواهد یافت تا 50 بلافاصله” وزیر گفت.

راه جلوتر از همسالان

“ما زمان شکل است که راه بهتر از کشورهای دیگر و ملی شکل 13. ما نیز جلوتر از لحاظ انجام آزمون. ما دیگران را در جلوگیری از شیوع و کنترل مرگ و میر و برگزاری مناسب آزمون است که ما به دست آورده به رسمیت شناختن در سراسر جهان. همه ما در حال همکاری با یکدیگر برای حفظ آن,” او اضافه شده است.

در طول 24 ساعت گذشته پایان دوشنبه ظهر 12,230 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند. در مجموع 4,16,282 نمونه فرستاده شده اند برای تست تا کنون. در علاوه بر این به عنوان بخشی از نگهبان نظارت یکی دیگر از 74,676 نمونههای جمع آوری شده از گروههای در معرض خطر که به عنوان بسیاری از 78,002 نمونهها یافت منفی است.

وزیر گفت که یک سه گانه مستند اجرا شده در مناطق ساحلی برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر به خصوص در تریواندروم, Alappuzha, Thrissur و شرنور. او همچنین اعلام کرد که یک ویژه برنامه عمل شده است و آماده برای جلوگیری از بیشتر از این گسترش یابد.

ویژه برنامه عمل

فشرده تلاش ها برای شناسایی تماس و عفونت در شناسایی 51 خوشه. معکوس قرنطینه (که در آن سن و آسیب پذیر هستند و قرنطینه در پیشبرد) و آگاهی درایوهای در حال شدت یافته است. خط اول درمان در مراکز در حال تاسیس با همکاری رهبران بخش های مختلف جامعه و مکان و بهترین امکانات قرنطینه بودن کار می کرد.

“لجام گسیخته افزایش تعداد بیماران را وظیفه ما سخت از آن خواهد jack up نیاز به ويژه پنکه و سایر امکانات پشتیبانی از. کسانی که نیاز به معکوس قرنطینه می تواند تبدیل به بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است. وزارت بهداشت است و همه ترتیبات مورد نیاز با حمایت از همه گروه ها از جمله مدیریت بحران و پلیس” به وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی