Covid-19: 24 کارناتاکا می بیند بالاترین تک روز ترشحات

کارناتاکا دیدم بالاترین تک روز ترشحات از Covid-19 بيمار در یکی از آخرین هفته است. در روز یکشنبه 24 نفر در سراسر دولت رو مرخص شد.

بیماران مرخص کردم از انزوا بیمارستان بر اساس گزارش منفی در تمام آزمون بر روی آنها و اجباری 28 روز انزوا.

در زیر این ترشحات برای آخرین بار یک هفته: شنبه – 6 موارد جمعه – 7 موارد پنج شنبه – 14 موارد شنبه – 2 موارد شنبه – 17 مورد و دوشنبه – 1 مورد.

یکشنبه دیدم سه مورد جدید گرفتن تایید نظر گرفتن مجموع شمارش از موارد به 503. دولت تا کنون دیده است 19 کشته و 182 ترشحات. از باقی مانده 302 موارد 296 مثبت بیماران از جمله یک زن باردار هستند در انزوا تعیین شده در بیمارستان ها و شش ها در ICU.

از 503 موارد شناسایی شده در کشور تا کنون نه موارد حمل و نقل مسافران از کرالا که فرود در فرودگاه و درمان در کارناتاکا. در میان سه مورد جدید تایید کرد امروز دو از Kalaburgi و یکی از Panemangalore (Dakshina کانادا).

مرگ

بنگلور, است که بیشترین تعداد Covid-19 موارد در کارناتاکا در 133, گزارش یک مورد مرگ در نظر گرفتن تعداد به پنج.

روز یکشنبه بیمار هیچ 465 – 45 سال ساکن بنگلور شهری بستری با شکایت از ساری و تاریخچه پنومونی در آوریل 24, در روز تعیین شده در بیمارستان در بنگلور.

اختصاصی Covid-19 مرکز آزمایش افتتاح شد در Kidwai بیمارستان. از طریق این مرکز آزمون انجام خواهد شد در تمام بیماران ثبت شده در Kidwai موسسه پزشکی انکولوژی و همچنین برای یک attender برای هر بیمار است. پزشکی وزیر آموزش و پرورش Dr K Sudhakar همراه با بنگلور, MP, Tejaswi Surya افتتاح مرکز. روز نیز شاهد صلیب سرخ سازمان توزیع ایمنی ماسک برای آشا کارگران در حالی که باشگاه روتاری اهدا تجهیزات PPE.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net