Covid-19: به عنوان فهرست ” قهرمانان به خاک افتاده’grows تلاش برای نگه داشتن دیگران امن

“سقوط Coronavirus قهرمانان” این است چگونه پزشکی برادری به یاد همکار بهداشت و درمان کارگران که در اثر ویروس. یک لیست انجام دور در میان پزشکان در سراسر جهان قرار می دهد و این تعداد در حدود 120 که 61 از ایتالیا به تنهایی.

بهداشت و درمان کارگران (HCWs) در سراسر جهان در حال درمان افراد مبتلا به کروناویروس با وجود کمبود ماسک و دستکش و تجهیزات حفاظت فردی (PPE). و به همین دلیل آنها در حال تحسین می شود آن را در نیویورک, ایتالیا یا دیگر نقاط جهان که در آن سیستم بهداشت و درمان قرار داده از طریق تست استرس است.

علاوه بر پزشکان و پرستاران para-پزشکان کارورزان بخش پسران پاک کننده و غیره در میان بسیاری از کسانی که در معرض خطر بالا به عنوان آنها نیاز به محافظت بیشتر می گویند اعضای پزشکی و پرستاری برادری.

در چین 3.8 درصد پزشکان آزمایش مثبت برای Covid-19 و 0.3 درصد درگذشت, گفت KK Aggarwal, رئيس جمهور از کنفدراسیون از انجمنهای پزشکی آسیا و اقیانوسیه اضافه کرد که این تعداد می تواند بیشتر در ایتالیا. “در سراسر جهان, پزشکان مشغول به کار هستند و خطر زندگی خود را با وجود کمبود تجهیزات حفاظت شخصی” او گفت:.

قرنطینه آلوده

HCWs تحمل فشار از مشکل در هند گفت: به دلیل محدود “وظیفه اتاق” برای پزشکان به تغییر معاشرت پزشکی کارکنان و دست زدن به بی دقتی از دنده محافظ. پزشکان مجبور به گزارش به وظیفه و پوشیدن “بارانی” به عنوان محافظ دنده او ادعا.

نشان می دهد اقدامات برای ساده کردن بیماران آلوده و محافظت از پزشکان Aggarwal گفت BusinessLine که همه بیماران مبتلا به کروناویروس نمی شد نیاز به در بیمارستان بستری شود. می توان آنها را به طور مستقیم گرفته شده برای هتل ها استفاده می شود که به عنوان مراکز قرنطینه, او گفت:. یک تیم از پزشکان و پرستاران در پذیرش می تواند در درمان آنها و ارائه آنها را به مواد غذایی و غیره. آنها همچنین می توانند پشتیبانی از طریق تله مدیسین یا پزشکی از راه دور مشاوره Aggarwal اضافه شده است. “تنها کسانی که نیاز به اکسیژن و هنوز هم درصد کوچکتر نیاز به تهویه نیاز به آورده به بیمارستان” او گفت:. چنین اقداماتی نه فقط جلوگیری از بیمارستان ها از گرفتن بیش از حد شلوغ اما همچنین نگه داشتن پزشکان و پرستاران محدود به بیماران را درمان می کنیم, برای جلوگیری از عفونت.

تنها سنگاپور است قادر به نگه داشتن HCWs امن به عنوان بیمارستان باید یک سیستم که در آن هوا است و تجدید هر 10 دقیقه یک ویژگی در حال حاضر در این عملیات تئاتر منظم بیمارستان او توضیح داد. روش دیگر که به تصویب رسید در کشور برای حفظ بهداشت و درمان کارگران امن او گفت با گرفتن کارکنان جوان و یا زنان برای درمان بیماران جدی به آنها کمتر به احتمال زیاد برای دریافت آلوده.

گریبانگیر با ترس

تا این قبیل اقدامات به تصویب رسید و مردم از ترس ثابت. Rince یوسف ملی کار رئیس جمهور ایالات انجمن پرستاران ادعا شده که برخی از پرستاران شاغل در موسسات خصوصی گفته شده بود که آنها را به ترک این کار اگر آنها تمایلی به کار بدون تجهیزات حفاظتی. “این است عظیم ایجاد استرس روانی و پریشانی” او گفت:.

و به عنوان تلفات را افزایش می دهد با گذشت هر روز پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در بین “شیطان و اعماق دریا در یک طرف و اخلاق و قانون و ترس برای زندگی با توجه به PPE” گفت: راوی Wankhedkar رئیس سابق هندی انجمن پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>