Covid 19: ما ایمنی بدن یا نه ؟

Some Indian doctors (one of them a former president of IMA) have suggested that Indians have “natural defence against coronavirus”, a dividend for India’s notorious “dirtiness”.برخی از پزشکان هندی (یکی از آنها یک رئیس جمهور سابق IMA) پیشنهاد کرده اند که سرخپوستان را “طبیعی دفاع در برابر کروناویروس” یک سود برای بدنام هند “dirtiness”.

توسط Bhamy V Shenoy

همانطور که در آوریل 3, هند 3,082 موارد ایتالیا بود 1,19,827 و اسپانیا بود 1,17,710. ایتالیا و اسپانیا 39-برابر بیشتر موارد. این تعجب آور است با توجه به بالا بودن تراکم جمعیت در زیر پر بهداشت تحویل سیستم نسبتا بالا و مهاجرت در هند.

اخبار مرتبط

حتی اگر تاریخ شروع برای مقایسه همان تعداد موارد در هند بسیار پایین است. این خود باید به جمع آوری برخی از سوالات جالب.

هر چند ایتالیا به مراتب بیشتر مهاجران چینی از اسپانیا هر دو به تعداد مساوی از موارد آلوده. ایتالیا و اسپانیا بیشتر گردشگران چینی از هند است. این می تواند یک دلیل برای هند به پایین اعداد ؟ حتی پس از تنزیل برای این عامل و هند و تا به حال موارد بسیار کمی است.

هر سه کشور شد و به کندی عمل می کنند. در مورد ایتالیا و اسپانیا آن را کامل مستند در ابتدا. هر دو در ایتالیا و اسپانیا اجرا کامل مستند در مارس 9 و 14 به ترتيب—مقدار قبل از هند (آوریل 24).

ایتالیا و اسپانیا رسیده بود نمایی مرحله بسیار زودتر و هند است و در عین حال برای رسیدن به این مرحله است. مقاله منتشر شده در بلومبرگ (30 مارس) هشدار داد که پس از مصاحبه با پزشکان که هند روبرو خواهد شد افزایش چشمگیر “به زودی”. در مقایسه با بسیاری از کشورها به خصوص آمریکا دولت هند تهاجمی تر بوده است و ممکن است با تاخیر به جامعه انتقال مرحله یا مرحله 3.

همچنین ممکن است که ما در حال حاضر ممکن است در مرحله 3 است و نمایی گسترش به عنوان پیش بینی کرد. من hypothesise که سرخپوستان را بالا ایمنی و Covid-19 شده است موجود است.

برخی از پزشکان هندی (یکی از آنها یک رئیس جمهور سابق IMA) پیشنهاد کرده اند که سرخپوستان را “طبیعی دفاع در برابر کروناویروس” یک سود برای بدنام هند “dirtiness”.

یک مقاله علمی (نه کارشناسی) منتشر شده فقط چند روز به عقب در ایالات متحده اشاره کرد که کشورهایی مانند ژاپن و برزیل که مانند هند شده اند با استفاده از واکسیناسیون BCG ممکن است کمتر و مرگ و مير از کشورهایی مانند ایتالیا و ایالات متحده آمریکا و بلژیک.

علاوه بر من دو آمار (تعداد Covid-19 مبتلا و تعداد مرگ و میر) به ارائه پشتیبانی به من فرضیه. من به آسانی به توافق برسند که هر دو این آمار ممکن است به اندازه کافی. اما من در خارج از جعبه ایده برای اثبات یا رد این فرضیه.

هند جمعیت (1.4 میلیارد دلار) است به مراتب بیشتر از آن است که از ایتالیا (61 میلیون دلار) و اسپانیا (47 میلیون) و هنوز هم در هند بطور قابل توجهی کمتر از نرخ بروز. درست است که استدلال متعددی بین المللی و کارشناسان که در هند انجام داده است و نه مقدار مورد نیاز از تست و ممکن است قادر به تشخیص کسانی که آلوده شده اند. هند آمار ممکن است قابل اعتماد است.

اکنون بیایید نگاهی به تعدادی از Covid-19-مربوط به مرگ و میر. همانطور که در آوریل 3, تعداد تلفات گزارش شده برای هند, ایتالیا و اسپانیا در حال 86, 14,681 و 10,935 بود. حتی با فرض این که هند به مرگ و میر شده است, گزارش نشده به میزان 500% (بسیار بعید است) این به وضوح نشان می دهد که Covid-19 آیا تاثیر زیادی در هند است. در سرانه اساس تعداد مرگ در هر میلیون نفر در هند و ایتالیا و اسپانیا 0.05, 243 و 234 بود—یکی از کمترین ها در جهان است.

یکی از راه های ممکن برای اثبات این فرضیه است که برای انجام کارآزمایی تصادفی نظرسنجی در برخی از مناطق که در آن وجود دارد افراد آلوده. توسط مقامات یادگیری در مورد کسانی که آلوده آنها ممکن است در تماس با چند صد. اگر در چنین محلات—یکی از این شهر ممکن است Kasargod در کرالا—100 به صورت تصادفی انتخاب مردم هستند و تست شده و آن را یافت که بیش از 30-40 ٪ مثبت آن را نشان می دهد سرخپوستان به ایمنی بالا. اگر در صد از مردم تست شده کوچک است پس ما می توانیم اثبات این فرضیه.

ممکن است لازم باشد برای انجام این بررسی در سه یا چهار مناطق مختلف کشور برای به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر.

کارشناسان ممکن است قادر به نشان می دهد متفاوت آستانه حد از آنچه که من پیشنهاد کرده اند. پیشنهاد من 30-40% حدس و گمان است. هزینه انجام چنین بررسی ناچیز است و در مقایسه با یک مستند. وضعیت اسفبار کارگران مهاجر در تلاش برای رفتن به بازگشت به روستاها باید متقاعد کردن هر کسی که به بلند مستند را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اگر ما ثابت کنیم که سرخپوستان را مجبور به یک سطح بالایی از ایمنی پس از آن ما خواهد بود قادر به بلند مستند زودتر. حتی اگر ما اجازه می دهد که مستند به تکمیل دوره ما نیاز به گسترش آن پس از تصادفی بررسی شده است.

باید تاکید کرد که تصمیم دولت برای تحمیل مجموع مستند بود یک صدا. ما نمی باید زمان برای انجام این بررسی من پیشنهاد کرده اند. اما دولت باید پیش بینی تاثیر بر فقیر و باید آماده شده اند به آنها کمک کند.

در حال حاضر زمان را به مطالعات برای پیدا کردن اگر سرخپوستان در واقع ایمنی بالا یا نه و تصمیم گیری آگاهانه در این مدت از این مستند.

نویسنده سابق, مدیر, Conoco. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im