Covid-19: AP به مانیتور 12 لاخ ‘معرض خطر’ افراد در آستان خود

به عنوان بخشی از مبارزه خود را در برابر Covid-19 گیر آندرا پرادش دولت آغاز شده است و نظارت نزدیک از بیش از 12 لاخ ‘معرض خطر’ مردم در همه خانواده ها در doostep در سراسر کشور.

این ورزش گرفته تا تحت سرپرستی وزیر YS Jagan موهان ردی در پی دارد یک افزایش موارد مثبت از ژوئن 1, زمانی که ‘باز’ آغاز شده است.

“ما در حال حاضر اطلاعات مورد نیاز و روند در حال حاضر آغاز شده به انجام Covid-19 آزمون 70 ، 000 نفر که در حال حاضر در مهار مناطق در دولت” K Bhaskar, کمیسر بهداشت, Andhra Pradesh گفت BusinessLine در روز سه شنبه.

در جامع سلامت بررسی انجام شده با کمک داوطلبان ایجاد کرد و دیگر کارمندان وزارت بهداشت شناسایی شدند که 12 لاخ مردم در ‘معرض خطر’ دسته با همکاری morbidities به عنوان فشار خون و قند و شکر.

“از این چهار لاخ بیش از 60 سال در حالی که بقیه زیر 60. ما در حال دادن اولویت به کسانی که بالای 60 در Covid آزمون و پایین آوردن اخلاق رای,” او گفت:.

104 سلامت وسیله نقلیه در حال ارائه شده برای هر مندل در دولت است که پوشش همه خانواده ها برای انجام تست های فشار خون و دیابت و نیز ارائه دارو. تعداد 104 و 108 وسایل نقلیه افزایش یافته و آنها آماده خواهد شد با کارکنان لازم برای نظارت و آزمایش توسط ژوئیه 1.

“در بسیاری از اماکن ورزش در حال حاضر آغاز و با حدود 5000 آزمایش یک روز گفت:” کمیسر. وزارت بهداشت و درمان گفته شده است برای پوشش دادن همه خانواده ها در 90 روز.

بالاترین تست

در حال حاضر Covid-19 تست در آندرا پرادش شده است بالاترین در کشور با حدود 24,000 آزمایش های در حال انجام در هر روز. از نظر جمعیت تحت پوشش 11,777 آزمایشات انجام شده در هر یک میلیون جمعیت.

به عنوان در تاریخ مورد 6.90 لاخ آزمایشات انجام شده در دولت است.

با توجه به سلامت بولتن روز سه شنبه منتشر شد, در مجموع 462 Covid-19 موارد مثبت گزارش شده در 24 ساعت گذشته در دولت است.

تعداد کل موارد مثبت بود در 9,834. تا کنون 119 تسلیم به ویروس. فعال موارد 4,173 در حالی که 3,566 مرخص شده.

دولت نیز به طور همزمان آماده سازی خود برای آمادگی بیمارستان و پزشکی زیرساخت های توسعه با در نظر گرفتن این افزایش خطر در متعاقب آن فصل بارانی.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *