Covid-19: AP به صدور فرمان برای رای دادن در 3 ماهه حساب بودجه

آندرا پرادش دولت را در یک فرمان برای رای گیری در حساب بودجه برای دوره سه ماه تا 30 ژوئن برای تمام دپارتمان هزینه در پی Covid-19 بحران است.

تصمیم به این اثر گرفته شده توسط دولت و کابینه به ریاست وزیر YS Jagan موهان ردی در Amaravati روز جمعه به برگزاری مجمع ممکن است به بیماری همه گیر کوروناویروس.

با توجه به Perni Venkataramaiah وزیر برای من&PR, کابینه را تایید کرده است فرمان برای خروج پول برای دیدار با دولت را هزینه برای سه ماه آینده و پس از آن می شود فرماندار nod جزئیات خواهد بود را نشان داد.

آن را به عنوان ممکن است به تشکیل بودجه جلسه در پی بیماری همه گیر است که دولت برای یک فرمان.

در سطح بالا و کمیته

کابینه مورد بحث به طور گسترده در تجهیزات پزشکی و اقدامات برای تقویت medi-مراقبت از سیستم است.

یک سطح بالا کمیته راه اندازی شده است با پنج وزیر ارشد 10 IAS افسران و چهار نفر از مقامات CMO به هماهنگی با منطقه در سطح تیم های وزیران و ماموران گفت: Venkataramaiah.

تا کنون 12 مورد مثبت گزارش شده در دولت و 28,000 خارجی عودت شناخته شده است. این افراد و مخاطبین خود را تحت ثابت شب زنده داری.

چهار بيمارستان — هر یک در ویجیاوادا ویساکاپاتنام تیروپاتی و Nellore — در حال حاضر تبدیل به اختصاص داده شده فوق العاده pecialty Covid-19 بیمارستان در حالی که 100 تخت جداسازی مراکز در محل در سطح حوزه به. علاوه بر این 200 تخت جداسازی مراکز راه اندازی شده اند در سطح منطقه.

حدود 400 هواکش در محل هستند و PPEs (تجهیزات حفاظت شخصی)/ماسک های جراحی برای بیمار مسئولین همراه با N95 ماسک در دسترس هستند در شماره های مورد نیاز. سفارش قرار داده شده است برای اطلاعات بیشتر تجهیزات آن تحویل داده خواهد شد در چند روز, با توجه به آزادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>