Covid-19: AP راه اندازی مرکز پزشکی از راه دور

آندرا پرادش دولت نورد از یک مرکز پزشکی از راه دور به پزشکان در دسترس آنلاین برای بیمار خدمات برای Covid-19.

Christined به عنوان “YSR پزشکی از راه دور’ این امکانات کمک می کند تا وزارت بهداشت برای قرار دادن مردم با علائم Covid-19. افراد با علائم می توانید یک تماس از دست رفته به 14410 و اجرایی خواهد شد به جمع آوری اطلاعات. هدف این است که برای شناسایی و جداسازی Covid-19 بيمار بر اساس پزشکان توصیه.

تعداد کل موارد در آندرا پرادش رفته تا 432 عنوان در روز دوشنبه. همانطور که در آوریل 11, 286, پزشکان, 114 مدیران باید ثبت نام خود را به صورت داوطلبانه به ارائه خدمات تحت DR YSR پزشکی از راه دور’ و کارکنان خواهد شد مشغول به کار در سه شیفت از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر.

دریافت یک تماس از دست رفته های اجرایی جمع آوری جزئیات بیمار و پزشک پاسخ خواهد داد از طریق صوتی و یا ویدئو کنفرانس و تجویز دارو و آزمایش های مورد نیاز از طریق اس ام اس. Covid-19 علامتی بیماران خواهد شد به PHCs منطقه و دولت در سطح بیمارستان ها برای درمان بیشتر.

در مورد صفحه اصلی, درمان, نسخه پزشکی بیمار خواهد شد ارسال به افسران پزشکی بیمار محل و مورد نیاز داروهای بسته بندی شده خواهد شد و فرستاده شده به بیمار از طریق آشا کارگران ANMs و داوطلبان.

پزشکی تحویل تسهیلات می تواند availed توسط غیر Covid-19 بيمار به عنوان به خوبی.

آزمون

در ضمن در یک بررسی در جلسه وزیر YS Jagan موهان ردی دستور مقامات برای انجام آزمایشات بر کسانی که این راکت ها در خانواده بررسی و پیشنهادات از AIIMS پزشکان برای ارائه پیشرفته پزشکی و خدمات است. حدود 1100-1200 در نمونه آزمایش می شود باید هر روز و همچنین اطمینان از وجود دارد هیچ کمبود اکسیژن است.

دولت برنامه ای برای راه اندازی 400 تخت بیمارستان در آنانتاپور Prakasam و Nellore برای Covid-19 بيمار.

رئیس جمهوری دستور مقامات به بحث در مورد با مرکز برای باز کردن ورزشهای آبی بازارهای در آسام, West Bengal, بیهار و اوتار پرادش به طوری که محصولات دریایی حمل و نقل می تواند به این کشورها. او در ادامه به دستور مقامات برای کار بر روی صادرات این محصولات به کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا و اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de