COVID-19 aftermath: دریافت واقعی در مورد نجات ملکی

Real estate prices in this country have always been highly inflated—and we all know why. قیمت املاک و مستغلات در این کشور همواره به شدت متورم و همه ما می دانیم چرا. (تصویر نماینده)

در حال حاضر همه ما درک می کنیم که COVID-19 بیماری همه گیر در حال رفتن به تاخت و تاز اقتصاد—Nomura اقتصاددان ارشد Sonal Varma رشد تولید ناخالص داخلی برآورد -0.5% برای سال 2020 در مقابل 5.3 درصد برای سال 2019 بسیار زیادی به شما می گوید داستان. چه نیاز کسب و کار امروز در شرایط استفاده از پشتیبانی برخی از نقدینگی خود را به دلیل جریان های نقدی در حال خشک شدن و معنی دار درآمد برای بسیاری به احتمال زیاد به در آمده را برای شش ماه دیگر حداقل. با توجه به این, آنها نیز نیاز به برخی از زمان اضافی برای پرداخت حق عضویت خود را بدون اینکه اعلام defaulters.

دوم درخواست قرار گرفته است. بانک مرکزی هند (RBI) خواسته است تا به بانک ها اجازه می دهد تا وام گیرندگان با وام مدت سه ماه بازپرداخت تعطیلات—و در امان بانک ها از درمان عدم پرداخت به عنوان یک پیش فرض است. به عنوان یک عمل یک توقف یک ایده بد است اما این بی سابقه بار و با توجه به dire straits صنعت است که در برخی از تحمل توجیه است. راه بهتری برای انجام این کار هر چند می شده اند و به بانک ها اجازه می دهد به استفاده از اختیار خود تصمیم می گیرید که شرکت واقعا نیاز به شکستن چرا که هر کس نمی کند. در پایان روز, بانک ها هم در حال اجرا یک کسب و کار است. در حال حاضر وجود دارد یک سر و صدا برای مدت شش ماه بازپرداخت تعطیلات است و بدون شک معتبر بخواهید. نه هر شرکت نیاز به تاخیر در بازپرداخت بسیاری از می توانید استطاعت به پرداخت در زمان.

اخبار مرتبط

تقاضا برای نقدینگی بیشتر است مشکل تر برای RBI را به انجام برسانند چرا که اگر چه وجود دارد یک مقدار خوبی از پول—برخی از Rs 4.5 لاخ کرور—در این سیستم آن است که رفتن به وام.

با توجه به استان های شرکت های بزرگ هند است و درمان بانک ها بیش از دو دهه گذشته دهندگان حق به ریسک گریز—به ویژه هنگامی که وجود دارد, به طور متوسط 16 رتبه تنزل رتبه یک روز. با توجه به سابقه آژانس های رتبه بندی بانک ها در توجیه نمی خرید هر چیزی, اما با کیفیت بالا کاغذ; اگر وجوه متقابل و سرمایه گذاران دیگر را خریداری ناخواسته است که مراسم تشییع جنازه خود را.

بانک ها و موسسات خیریه و نمی تواند انتظار می رود به پرداخت برای گناهان دیگران است. قطعا نه برای گناهان از توسعه دهندگان املاک و مستغلات. بخش مالی جانباز دیپاک Parekh معتقد است که توسعه دهندگان املاک و مستغلات نیاز به برخی از کمک. واقعیت این است که بسیاری از توسعه دهندگان را حفر گورهای خود را بیش از پرداخت برای زمین و نگه داشتن موجودی برای سال, به جای رها کردن قیمت ها. آنها باید خود را پرداخت و حرص و آز و سزاوار نیست هر تقدیر ویژه. چند توسعه دهندگان است که توسط قوانین و برش کت خود را با توجه به پارچه به خوبی انجام داده اند و برای خود وجود دارد برخی از خوب در نمونه های ذکر شده در فضا است.

قیمت املاک و مستغلات در این کشور همواره به شدت متورم و همه ما می دانیم چرا. بسیاری از صفحات گسترده در مورد نحوه قیمت بهبود یافته هستند به حداقل می گویند بی معنی است. این واقعیت است که خانه های غیرقابل تحمل برای بسیاری از آن است که در زمان سقوط قیمت و Parekh کاملا در سمت راست نشان می دهد که سازندگان افت قیمت و فشار از موجودی. اما 20% سقوط در قیمت است که نمی تواند به اندازه کافی برای متقاعد کردن خریداران آینده نگر در یک زمان اخراج گسترده و کاهش شغل. اگر وضعیت فعلی قابل مقایسه است به رکود بزرگ دهه 1930 حتی 50% افت خواهد تحریک تقاضا تنها در حاشیه. اما اگر سیار توسعه دهندگان را انتخاب کنید به پاره قیمت این بانک که در حال رفتن به مجبور به نوشتن کردن وام. وقت آن است که از این رو است که آنها تحت فشار قرار دادند سازندگان به فروش زمین و موجودی و بازیابی وام خود را. بهتر است نگاهی به آمار در صورت نیاز و حرکت نسبت به بلوک سرمایه با تجدید ساختار قرار گرفتن در معرض. که سرمایه را می توان به قرض دادن به مستحق تر از نامزدها.

به این مقاله شده است نشان می دهد حدود چهار سال در حال حاضر انتقال متوقف شده و ناقص پروژه های قوی تر توسعه دهندگان و اجازه دهید آنها را کامل اين بانک ها خواهد شد بیش از تمایل به قرض دادن به خوب مروج. هنگامی که قیمت ها پایین آمده دایره نرخ را می توان تنظیم و وظایف تمبر هم پایین خواهد آمد. وجود دارد بدون نیاز به امتیازات ویژه از دولت. Parekh می گوید: دولت باید مفید این زمان در اطراف به دلیل املاک و مستغلات ایجاد هزاران شغل در unorganised بخش. که درست است. اما واقعیت این است که دولت ها شده اند بیش از مفید—بانک گفته شد به بازسازی وام های املاک و مستغلات ارسال بحران مالی است. اما با وجود این سخاوتمندانه بسیاری از بازیکنان موفق به درستگارى [پيشه] نمودند و نه سزاوار یک شانس دوم. وجود دارد و نمی توان یک دوم بازسازی. در هر صورت وام نمی توان بازسازی فقط برای یک بخش که می تواند غیر منصفانه; شرکت باید بهترین ها را از سه ماه به بازپرداخت توقف.

این واقعیت است که بانک ها در حال رفتن به یک مقدار زیادی از استرس در این سال به دلیل تنها سخت ترین کسب و کار در حال رفتن به آن را. و به این ترتیب سرمایه باید با صرفهجویی و تنها جایی که شانس واحد بازمانده بالا هستند. RBI در حال حاضر تسهیل خرید از شرکت های بزرگ اوراق قرضه توسط بانک ها از طریق TLTRO—و ممکن است از قرار دادن بیش از 1 لاخ کرور اعلام کرد. اگر شما یک درجه بالا توسعه دهنده شما ایستاده شانس گرفتن برخی از این. اگر شما بیش از حد بد است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de