Covid-19 aftermath: یک سوم از سفارشات لغو قبر بحران مقابله صادرات هاب

اتحادیه اروپا, آمریکا و چین به تنهایی حساب برای 40 درصد از هند به طور کلی کالا صادرات است.

با swathes گسترده ای از بازارهای کلیدی — آمریکا و اتحادیه اروپا به شدت کبود شده توسط Covid-19 شیوع و کارگران مهاجر در بازگشت به خانه پس از یک مستند در سراسر کشور و صادرات هاب در هند کوبیده با یک بحران بی سابقه ای. صادرکنندگان از مراکز از جمله Tirupur چنای سورت حیدرآباد پونا و کوچی که آهن صحبت شد نیروبخش برای دلخراش بار. در حدود 25-30 درصد از سفارشات لغو شده بود در سراسر بندی های مختلف. خریداران خارج از کشور با استفاده از بحران به مذاکره مجدد شرایط قرارداد و به دنبال یک کاهش در قیمت محصول. تولید داخلی واحدهای بسته و لجستیک زنجیره ای در ژنده پوش حتی اگر پورت ها تا حدودی عملکرد.

بیشتر از 25 صفحه مقصد برای مهندسی کالا صادرات روبرو هستند یک مستند. این 25 بازارهای اختصاص $53 میلیارد دلار صادرات در آوریل-مه دوره با توجه به راوی Sehgal رئیس EEPC هند است.

اخبار مرتبط

صادرکنندگان از Tirupur کشور larget پوشاک hub است که انتظار می رود به حمل aparrel ارزش 26,000 تومان کرور روپیه در FY20, دستگیری یک 50-60% در سال در سال اسلاید در despatches در FY21. خوشه – با 1000-عجیب و غریب واحد بیشتر MSMEs – استخدام در اطراف 6,00,000 مردم است. حدود نیمی از آنها کارگران مهاجر که رفته اند در بازگشت به خانه با اطمینان از بازگشت در هر زمان به زودی.

چرم شرکت در چنای گویند تابستان فروش رفته و با توجه به بحران در ایالات متحده و اتحادیه اروپا, چشم انداز, زمستان, سفارشات نامشخص باقی مانده است. در همه-هند سطح سفارشات به ارزش حدود 8,000 تومان کرور روپیه یا شاهد لغو و یا تاخیر در تحویل گفت: صادرکنندگان.

Rafeeque احمد رئیس عمده صادر کننده چرم فریده گفت: “ما پیش بینی است که ما از دست دادن حداقل یک چهارم کسب و کار. به سختی وجود دارد هر پرس و جو از آمریکا و اروپا است.” نزدیک به 70 درصد از چرم صادر کنندگان کوچک و متوسط.

رجا M Shanmugham MD در Warshaw بین المللی و رئیس جمهور از Tirupur صادرکنندگان’ Association گفت:” “ما حتی ما دریافت پرداخت برای صادرات در ماه های ژانویه و فوریه و خیلی از سهام فرستاده و در مارس گیر اواسط راه است. من هیچ سرنخی که بازار را دوباره زنده خواهد شد و ما به ما حق.”

در حال حاضر رو به کاهش صادرات مزرعه انتظار می رود به سقوط بیشتر در FY21. حتی شرکت های بزرگ هستند و نه صدمه ندیده است. پس از شاهد یک رویای اجرا در سه ماهه دسامبر و در ماه فوریه (زمانی که صادرات آن پیشی گرفته داخلی فروش) Bajaj خودکار ستارگان نشان می دهد تکان بود با این بیماری همه گیر. راکش شارما اد در Bajaj خودرو پیش بینی شده است تا 20% y-o-y کاهش صادرات در FY21 و نگهداری می شود که تصویر هنوز هم باقی مانده است مبهم و مه آلود. در حالی که خودرو ساز نیست و در عین حال دیده می شود لغو سفارشات آن ترس توانایی پرداخت آن خواهد بود فرسایش اگر وضعیت بدتر.

بدون به اندازه کافی کارگر, استخدام فشرده در بخش های مانند پوشاک چرم و حتی سنگهای قیمتی و جواهرات هستند و برای یک دوره طولانی از عدم قطعیت. ذخیره پول نقد است تهی سریع و در شرایطی مناسب و صاف اعتباری جریان و بسیاری از واحدهای به ویژه کوچک و متوسط آنهایی که در آستانه سقوط است.

اتحادیه اروپا, آمریکا و چین به تنهایی حساب برای 40 درصد از هند به طور کلی کالا صادرات است. حتی قبل از همه گیر گسترش شاخکهای خود در هند کشور کالا صادرات به حال قرارداد 1.5% y-o-y تا فوریه این سال مالی به $293 میلیارد.

در سورت که در خانه های برخی از 20,000 الماس واحد حدود 30-35 درصد از صادرات سفارشات لغو شده اند, با توجه به دینش Navadia رئیس گجرات فصل از سنگهای قیمتی و جواهرات شورای توسعه صادرات. تولید آمده است به توقف پس از مستند. تقریبا 80 درصد از سنگهای قیمتی و جواهرات از هند صادر شده به ایالات متحده آمریکا, هنگ کنگ و چین و نه نفر از هر 10 الماس خشن در جهان در حال کاهش و جلا در سورات.

در بخش دارویی از شرکت های هندی تکیه به شدت در چین برای کلید مواد اولیه تا عرضه خطوط در حال بازسازی به طور کامل وجود دارد شرکت های داخلی خواهد رسید به حدی که. همچنین ورودی قیمت ها بالا رفته با توجه به عرضه محدود در حالی که بزرگترین بازار ما با آن مواجه است رکود است.

با این وجود شرکت های دارویی بزرگ دیده می شود به عنوان هوازدگی بحران بهتر از بقیه است. یک سخنگوی دکتر ردی گفت: “تقاضا در بازار همچنان خوب است. اما ما امکانات تولید عامل در زیر سطح نرمال و… وجود دارد چالش های مربوط به زنجیره تامین است.”

این 12,000 تومان کرور روپیه صنعت فرش با حضور قابل توجهی در اوتار پرادش است دستگیری یک از دست دادن در حدود 2,000 تومان-2,500 کرور در FY21. Sidhnath سینگ رئیس فرش شورای توسعه صادرات گفت: جریان سفارش شده است مانع از ژانویه با بحران شکستن در چین است. اما آن را فقط تشدید در ماه مارس زمانی که مرکز منتقل شده به ما که حساب برای بیش از نیمی از صادرات ما.

Hashimiyah کودک جان CMD در دریایی صادر کننده پادشاهان مادون سرمایه گذاری گفت: “ویتنام و چین هنوز هم خرید. اما تدارکات داخلی یک مشکل جدی است.” طیف گسترده ای از محصولات کشاورزی از جمله برنج و پیاز و انگور لاستیک طبیعی چای و بادام زمینی, به احتمال زیاد خواهد شد شاقول در FY21.

بیش از 4500 لاستیک طبیعی فروشندگان و یک لاخ کشاورزان در کرالا خیره در یک آینده تاریک به عنوان تایر شرکت های بسته تولید. نمایندگی مجاز و فروش به تنهایی متحمل ضرر و زیان به میزان 400 تومان کرور روپیه فقط در هفته اول مستند.

با توجه به Jagannath Khapre رئيس جمهور از همه هند انگور صادرکنندگان وجود دارد به سختی هر منظور تازه و در بسیاری از موارد پرداخت های قبلی برای لوازم گیر هستند. Ajit شاه, رئيس جمهور از همه هند پیاز صادرکنندگان گفت: صادرات در ماه مارس در حال حاضر پایین 25 درصد از سطح معمول به 75,000 تن.

به عنوان چای هیئت مدیره نایب رئیس آرون کومار ری با اشاره چای خروجی از چين اول در دارجلینگ می تواند سقوط به میزان 75% به عنوان به سختی هر گونه برداشت صورت گرفت. West Bengal برنج کاهش یافته است و رو به کاهش در طول سال و همه گیر است فقط به بدتر شدن وضعیت.

Pratap Nair از Vijayalaxmi کاشو یکی از بزرگترین صادرکنندگان بادام زمینی گفت: “اگر مشکلات با حرکت از صادرات محموله به بنادر در آندرا پرادش تامیل نادو و کرالا نه مرتب کردن سریع بسیاری از دستورات را باید لغو شود.”

(با ورودی از Sarita Varma در تریواندروم, Deepa Jainani در لکنو Nanda Kasabe در پونا Indronil Roychowdhury در کلکته و Banikinkar Pattanayak در دهلی نو)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de