حداکثر شرکت بیمه عمر را در چند ماه آینده می آیند تا با یک “تصفیه” شرایط بیمه محصول به عنوان آن را در افزایش اولویت برای مدت بیمه در میان مشتریان در این Covid-19 بار گفت: top رسمی.

مدت بیمه در حال حاضر بیشتر ترجیح بیمه عمر دسته در طول Covid-19 همه گیر و تمرکز حداکثر عمر خود را در دسته بندی محصولات است که مناسب ترین برای مشتریان Prashant Tripathy, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت گفت: BusinessLine.

همچنین بر سندان است یک تاج سوار (ثبت با تنظیم کننده) است که می تواند با محصولات مختلف در شرکت نمونه کارها. در حال حاضر حداکثر زندگی دارای دو اصطلاح محصولات در نمونه کارها خود را. (سواران مزایای اضافی اضافه شده به سیاست است که نیاز به حق بیمه اضافی پرداخت.)

به اشتراک گذاشتن یافته های خود را آخرین هندوستان حفاظت هوش (IPQ) بیان نظرسنجی که به دنبال باز کردن مالی prepardeness از دیجیتالی ادراک شهری سرخپوستان در طول Covid-19, Tripathy گفت که 83 درصد از 1,864 پاسخ دهندگان — نخبگان مردم با متوسط درآمد خانوار از ₹9.5 لاخ در سال — احساس شد attitudinally کمتر امن باعث آنها را به فعالانه در برنامه ریزی مالی. بررسی های انجام شده همراه با Kantar داده و شرکت های مشاوره ای تحت پوشش پاسخ دهندگان در سراسر شش مترو و نه ردیف و 10 ردیف دوم شهرستانها.

افزایش نگرانی

“واقعیت این است که این well-heeled بخش خود را به طور کلی بود IPQ نمره فقط 47 (از 100) به ما نشان می دهد مقدار کار بیشتری مورد نیاز است که از بیمه زندگی. نمره بیش از 90 ارائه می کنند به راحتی بر حمایت مالی برای مقابله با بیماری همه گیر چالش های” Tripathy گفت.

Proactiveness مالی برنامه ریزی شده است باعث افزایش نگرانی و ترس از بیکاری و بی موقع مرگ نان آور خانواده است.

“در این Covid-19 بار, چگونه امن ما احساس attitudinally گرفته است ضرب و شتم. این هل دادن ما به سرعت خودمان را از Covid-19 احتمالاتی. مردم در حال, ترس از خطر “اینجا و اکنون” از آینده است.”

با بیشتر مردم به دنبال یقین حداکثر زندگی نیز به دنبال گسترش آن ارائه شده بر روی ‘گارانتی’ فضا با توجه به Tripathy.

این IPQ بیان بررسی نشان داد که مدت بیمه مالکیت بيشترين ميزان را به خود در سراسر دسته های مختلف از محصولات بیمه عمر با 41 درصد مترو پاسخ دهندگان داشتن مدت محصولات 22 درصد داشتن بازار-محصولات مرتبط و 39 درصد داشتن وقف محصولات.

در ردیف شهرستانها, مدت بیمه مالکیت بود در 37 درصد; 15 درصد متعلق به بازار مرتبط محصولات و 29 درصد بود وقف محصولات.

در ضمن Tripathy گفت: این شرکت امیدوار است از حفظ عملکرد قوی آن ثبت شده در سه ماهه اول در شرایط جدید کسب و کار حق بیمه در محله های باقی مانده نیز هست.

در ماه آوریل تا ژوئن 2020 حداکثر زندگی فردی و کسب و کار جدید حق بیمه رشد 4 درصد به ₹864 کرور روپیه در برابر ₹ 820 کرور در همان آخرین دوره سال است. تنها سه تا چهار زندگی خصوصی بیمه ضبط کرده رشد در طول سه ماهه تحت بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im