COVID-19: 59 سرخپوستان در میان 233 موارد جدید در سنگاپور

Coronavirus, Coronavirus outbreak, gujarat police,tablighi jamaat, Nizamuddin, gujarat cases in gujarat, latest news on coronavirus deathاز موارد جدید, 51 مرتبط به خوشه شناخته شده در حالی که 15 تا زودتر موارد است.

پنجاه و نه هندی ها در میان 233 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سنگاپور در نظر گرفتن تعداد کل COVID-19 بيمار در شهر-دولت به 2,532 وزارت بهداشت گفته است. از موارد جدید, 51 مرتبط به خوشه شناخته شده در حالی که 15 تا زودتر موارد است. باقی مانده 167 هیچ لینک کلیک کنید برای زودتر مورد انتظار تماس با ردیابی این وزارتخانه گفت: در آن روزانه به روز رسانی در يكشنبه.

هفت خوشه و یا مشترک جاهایی از تجمعات یافت شد از جمله یکی مربوط به یک رستوران در یک پنج ستاره کازینو توچال و پیچیده است. رستوران مرتبط است به هشت مورد و مک دونالد است که در ارتباط با پنج عفونت.
سی و یک از 976 بیماران هنوز در بیمارستان هستند و در شرایط بحرانی در واحد مراقبت های ویژه در حالی که دیگران در حال پایدار و یا بهبود است.

اخبار مرتبط

وجود 988 موارد که از نظر بالینی هست اما هنوز تست مثبت برای COVID-19. آنها جدا شده و برای مراقبت در امکانات جامعه گفت: وزارت. مرگ و میر می ایستد در هشت.

چهار اضافی موارد مرتبط به هند-منبع مگا فروشگاه, مصطفی مرکز در نظر گرفتن مجموع آن به 82.
تعداد کار دارندگان مجوز کار در سنگاپور و خوابگاه های مربوط به موارد به شدت افزایش یافته و این احتمال وجود دارد تا “به خصوص که ما انجام تهاجمی تر تست در خوابگاه” گفت: وزارت.

مقامات بیشتر محکم مدار شکن اقدامات کنترل گسترش بیماری مرگبار توصیه که مسافران پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و بسته شدن تمام سواحل است. بازار را نیز رد ورود به مردم با پوشیدن ماسک و رسانه های مواد غذایی روبرو خواهد شد جریمه اگر کارگران خود را نمی پوشیدن ماسک یا سپر.

در طول مدار شکن دوره که طول می کشد از 7 آوریل تا مه 4, سنگاپور به ترک خانه های خود را فقط برای فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی و مواد غذایی. رمان coronavirus که نشات گرفته از چین در ماه دسامبر کشته شده است 114,185 مردم و آلوده بیش از 1.8 میلیون نفر در سطح جهان است. آمریکا بیشترین تعداد عفونت (556,044) و مرگ و میر (بیش از 20 ، 000) با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im