Covid-19: 57-سال میگو فروشنده از ووهان چین می تواند به احتمال زیاد ‘patitent صفر’

اولین قربانی این بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش شده است که یک زن 57 ساله وی, میگو فروشنده از ووهان, چین, این شهر که در آن ویروس پدید آمده در اواخر ماه دسامبر 2019 با توجه به گزارش های رسانه ها.

اولین مورد از coronavirus بهبود به طور کامل از این بیماری در ماه ژانویه پس از یک ماه درمان. او معتقد است که به عقب گذاشته نگرش دولت چین تا به حال منجر به بی سابقه ای گسترش این ویروس در سراسر جهان است.

با توجه به وال استریت ژورنال او فروش میگو در Huanan غذاهای دریایی بازار در دسامبر 10, زمانی که او گرفتار سرد است.

آنچه او تا به حال به می گویند

او رفت و به یک بیمارستان محلی که در آن او داده شد تزریق و تجویز برخی از داروها. اما هیچ چیز به نظر می رسید به کار بر روی این موضوع به شرایط او را نگه داشته و در رو به وخامت آینه انگلستان گزارش شده است.

در اتحادیه بیمارستان وی گفته شد او به بیماری “بی رحمانه” است و بسیاری از Huanan بازار کرده بود در بازدید از بیمارستان با تطبیق علائم. در پایان ماه دسامبر وی بود قرنطینه زمانی که پزشکان مرتبط با ظهور coronavirus با غذاهای دریایی, بازار آینه به نقل از خبر چینی خروجی کاغذ.

با توجه به آینه گزارش coronaviruses به وضوح توانایی صلیب گونه مرز و انطباق با میزبان است که به ما اجازه می دهد به طور مستقیم پیش بینی بیشتر coronaviruses در آینده است.

این COVID-19 ‘بیمار صفر” معتقد است که عفونت رو منتقل به او هنگامی که او همان توالت با گوشت فروشندگان در بازار است.

او گفت: فروشندگان مختلف تجاری نزدیک به او نیز قرارداد ویروس. در انتشار ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت تایید وی بود در میان 27 نفر برای تست مثبت برای COVID-19 و یکی از 24 نفر به طور مستقیم مربوط به بازار است.

در ضمن جهان شمارش می ایستد در سرسام آور 7,22,196 با 33,976 مرگ و میر و 1,51,766 بهبود از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>