Covid-19: 10 مورد جدید در ماهاراشترا

حتی به عنوان ماهاراشترا جنگ مرگبار بیماری همه گیر کوروناویروس با تقریبا کل مستند روز چهارشنبه در 24 ساعت گذشته تعدادی از بیماران افزایش یافته است 10. تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در کشور است که سه 116 داخلی بیماران.

نگران کننده ترین جنبه این افزایش شده است که پنج نفر از یک خانواده نقطه از شهر ایسلمپور در سنگلی.

در ضمن ماهاراشترا وزیر از دولت برای سلامت راجندرا Patil-Yadravkar گفته بود که پزشکان و بیمارستان ها از بخش خصوصی که حاضر به درمان بیماران در OPD را در صورت اقدام قانونی از دولت. بیمارستان ها نیز می تواند از دست دادن مجوز خود را.

در رسانه ها بیانیه Patil-Yadravkar گفت: به عنوان خطر عفونت کروناویروس در حال افزایش است, دولت بهداشت و ماشین آلات قرار دادن تمام تلاش خود را برای کنترل این وضعیت است. حتی پزشکان از بخش خصوصی در حال کمک به دولت. برخی از شکایات نیز در آمده است که نشان می دهد برخی از بیمارستان های خصوصی و پزشکان در حال حاضر به درمان بیماران در OPD. از جمله گمراهان پزشکان و مدیریت بیمارستان را در صورت اقدام از دولت.

وزیر بهداشت گفت که coronavirus بیماری همه گیر است که یک فاجعه ملی است که نیاز به کمک از پزشکان شاغل در بخش ها و به دادگاه تجدید نظر به تمام پزشکان برای گزارش به مقامات بهداشت محلی اگر هر بیمار با علائم کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im