‘پوشش داده شده تا برای چین’: انتقاد رشد می کند که مدیر برای شکست در مراحل اولیه بیماری همه گیر

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به طور فزاینده ای برگزار شد به حساب سازمان او را تصادفا در ابتدا از coronavirus اپیدمی به عنوان منتقدان در سراسر جهان در خانه خود را به اتهام تبانی با چین نادرستی در مورد شیوع.

“این DG ساخته شده است و موقعیت خود را بسیار روشن و اتحاد بسیار روشن” تایوانی دیپلمات وینسنت چائو گفت: پنج شنبه.

چائو یک مقام ارشد در تایوان عملا سفارت ایالات متحده ساخته شده است که واکسن در حالی که بحث انتظار است که Tedros مبارزه خواهد کرد تایوان پیشنهاد برای شرکت در مجمع بهداشت جهانی در سال 2020 است. چین ادعای حاکمیت بر تایوان و مخالف هر گونه به رسمیت شناختن این جزیره به عنوان یک کشور جداگانه.

“ژنو شد, مانند, رویشی,” یک مقام رسمی گفت که “ناامید کننده” پاسخ به ظهور خطرناک ویروس جدید در چین است. “وجود دارد بسیاری از انتقادات [مرتبط با] که بی کفایتی در [این] COVID وضعیت است.”

درست است که حتی در میان دولت های اروپایی تمایل به همکاری نزدیک با Tedros. “هنگامی که شما به دور از مواضع رسمی و شما در حال صحبت کردن در مورد برداشت های غیر رسمی وجود دارد غیر رسمی ادراک است که افرادی که تحت پوشش برای چین” Kurt Volker سابق سفیر آمریکا در ناتو و نماینده ویژه به اوکراین گفت: واشنگتن آزما. “درک وجود دارد که بسیار گسترده است.”

بحث بیش از این که پاسخ چشمه در بخشی از تنش بین چین و تایوان جزیره ای که در آن باقی مانده از دولت سرنگون طول چینی انقلاب کمونیستی پناه گرفته اند از سال 1949. چین در رابطه با تایوان به عنوان یک تبادل نظر استان و تلاش می کند برای جلوگیری از کشورها و نهاد سازمان ملل متحد از همکاری با تایوانی مقامات.

تا زمانی که مقامات تایوانی گزارش نگرانی خود را به ژنو که جدید کروناویروس پخش شد بین انسان ها در اواخر ماه دسامبر Tedros تیم نیست گردش است که هشدار به کسانی که عضو متحده است. که مقامات اقدام به اکو چین ادعا می کند که “تحقیقات مقدماتی” را پشتیبانی نمی کند که سوء ظن است.

“مشکل این است که سیستم. این سیستم به مردم خوب” ارشد تهمت رسمی دولت گفت. “این مورد نظر ساخته شده از رهبری — که رفت و فراتر از آنچه به من گفته کارکنان خود را می خواستم بگویم.”

که غفلت موجب جمهور تهمت به توصیف این سازمان به عنوان “چین-محور” و تهدید به خودداری آمریکا بودجه از چه کسی است. کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو اضافه شده پنج شنبه که چین نصب شده “استعماری-نوع پروکسی مانند Tedros” در U. N. سازمان.

که در سوئیس در حال گرفتن تحت Tedros پوست. به طور معمول ثابت که رئیس در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن بارب هشدار به رهبران جهان به “رفتار” و جلوگیری از اختلافات سیاسی در روز چهارشنبه. سپس او را متهم تایوان از condoning یک نژادپرست کمپین رسانه های اجتماعی در برابر او.

“آنها نمی جدا کردن خود” او به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “آنها حتی شروع به انتقاد از من در حالی که توهین و لکه دار کردن اما من اهمیتی نمی دهند.”

مقامات چینی به سهم خود در دفاع از Tedros از مغلوب ساختن پیشی جستن barbs. “سازمان بهداشت جهانی تحت رهبری دکتر Tedros شده است صادقانه انجام وظایف خود حفظ یک هدف علمی و منصفانه موضع و نقش مهمی در هماهنگی تلاش های بین المللی و پیشبرد همکاری های بین المللی در پاسخ به همه گیر” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت:.

تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون تبدیل نژادپرستی شارژ در Tedros با دعوت از او به رعایت تایپه پاسخ به کروناویروس در فرد — سفر او نمی تواند بدون نقشه کشی خشم پکن.

“در سال ما حذف شده اند از سازمان های بین المللی, و ما می دانیم که بهتر از هر کس دیگری آنچه در آن احساس می کند مانند به تبعیض و جدا شده,” او گفت: با توجه به ترجمه ای ارائه شده توسط مقامات تایوانی.

“اگر مدیر کل Tedros می تواند مقاومت در برابر فشار از چین و تایوان برای دیدن تایوان در تلاش برای مبارزه با COVID-19 برای خود او قادر خواهد بود برای دیدن که تایوانی مردم واقعی قربانیان ناعادلانه درمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de