دادگاه باید اتخاذ فن آوری سریع تر

Advocates too participated in the proceedings from their residences/offices, while the law officers of the state and the Centre were also logged in. طرفداران بیش از حد شرکت در جلسات از خود منازل/ادارات, در حالی که قانون ماموران دولت و مرکز نیز وارد سایت شوید.

پس از کرالا و عالی بمبئی در دادگاه موفق استفاده از یک ویدئو کنفرانس برنامه زنده-جریان رسیدگی دادگاه در هند از جمله دادگاه های پایین تر نیاز به رول این را در جای پای جنگ. این Covid-19 شیوع و همزمان اجتماعی فاصله مورد نیاز را در این مورد ضروری است. در مارس 30, قضات, AK Jayasankaran Nambiar و Hashimiyah P Chaly از کرالا HC در زمان نزدیک به 30 مسائل فوری از خانه های خود از طریق ویدئو کنفرانس برنامه زوم. طرفداران بیش از حد شرکت در جلسات از خود منازل/ادارات, در حالی که قانون ماموران دولت و مرکز نیز وارد سایت شوید. در 9 آوریل عدالت Gautum S پاتل از دادگاه عالی بمبئی شنیده و نه موارد ذکر شده و یک موضوع فوری از خانه خود را در یک کفش برای همه عمومی ویدئو کنفرانس از طریق زوم با نزدیک به 500 شرکت کنندگان از جمله دادگاه کارکنان روزنامه نگاران ، در حالی که کرالا دادگاه عالی قرار داده تا از یک پروتکل (محور در برنامه زوم) در مارس 24 دیوان عالی کشور منتشر شد دستورالعمل برای دادگاه عملکرد از طریق ویدئو کنفرانس در تاریخ 6 آوریل با وجود داشتن توافق برای زنده جریان از دادگاه در ماه جولای سال 2018 است.

ملی e-اداره برنامه ریزی کرده بود پیش بینی e-دادگاه به عنوان یک ماموریت-حالت پروژه در سال 2006—e-دادگاه خواهد بود بدون کاغذ با یک پایگاه داده بزرگ از پرونده و حقوقی دیگر اطلاعات و دادگاه خواهد بود و مجهز به صورت ویدئو کنفرانس در میان چیزهای دیگر. در حالی که شده است وجود دارد پیشرفت های قابل توجهی در برخی از مناطق—هر digitisation پرونده به دست آمده است که تا کنون کمک کرده است به سرعت در مسیر عدالت تحویل در دیگران آن است که هنوز برای رسیدن به سرعت مورد نظر. جلسات از طریق ویدئو کنفرانس بین دادگاه و زندان به عنوان مثال با هدف پایین آوردن هزینه ها و تاخیر وارده در گذر گاه undertrials از زندان به دادگاه و بازگشت. اما در سال 2019 به طور متوسط تعداد تماس های ویدئویی ساخته شده در 25 متحده (به استثنای Madhya Pradesh و ماهاراشترا که در هر حال نزدیک به 50 ، 000 تماس های تصویری) فقط 2,400 با برخی از کشورها با داشتن فقط دو رقمی تماس های ویدئویی.

اخبار مرتبط

روند کند تصویب تکنولوژی توسط قوه قضائیه است و نه تکان دهنده داده می شود فن آوری می تواند در ارائه قابل توجه کارایی و شفافیت سود. بیشتر از آن زمانی که این جزئیات در برابر این واقعیت است که وجود دارد نزدیک به 3.2 کرور مورد انتظار در دادگاه های پایین تر. قوه قضائیه باید درمان Covid-19 شیوع بیماری به عنوان یک فرصت برای تغییر جهت خود را بر روی تکنولوژی-تصویب. آن را می شاید شروع با ساخت ویدئو کنفرانس و زنده جریان رسیدگی اجباری برای بسیاری از موارد است.

رئیس دادگستری هند SA Bobde صحبت از استقرار هوش مصنوعی در سیستم قضایی. این می تواند در ساخت قضایی پایگاه داده های ایجاد شده در زیر e-دادگاه ماموریت حالت-پروژه—مثلا AI می ترال پرونده برای پیدا کردن مناسب برای قضاوت یک قاضی به استناد و یا شاید حتی کمک در مورد پردازش نمایش داده شد. قوه قضائیه نیاز به اطمینان حاصل شود که آن را از دست ندهید, اتوبوس, از جمله استفاده از هوش مصنوعی—البته در حالی که اطمینان حاصل کرد که تعصبات نمی خزش. در همان زمان آن را نیز نیاز به کوچک با تکنولوژی زرنگ و دانا مراحل است که می تواند به بهبود عدالت تحویل. برای مثال در حالی که برخی از دادگاه ها باید تایید استفاده از واتساپ و ایمیل برای ارائه احضار اکثر دادگاه ها در کشور درمان تنها کاغذ احضار به عنوان مقدس. هند قضائیه را برای زمان از دست رفته و نگه دارید تا با بار وقتی که می آید به اتخاذ فن آوری است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im