کشور موسیقی Joe Diffie می میرد از coronavirus در حالی که همکار خواننده جان Prine بستری با علائم

کشور موسیقی ستاره Joe Diffie درگذشت پس از توسعه عوارض پس از تست مثبت برای coronavirus در حالی که همکار خواننده جان Prine در شرایط بحرانی با ویروس علائم.

خواننده, خانواده, تایید مرگ او در بیانیه ای در روز شنبه که خواندن “برنده جایزه گرمی موسیقی کشور افسانه Joe Diffie گذشت, امروز, یکشنبه, مارس 29 از عوارض ناشی از کوروناویروس (COVID-19). خانواده اش احترام حریم خصوصی خود را در این زمان.”

Diffie, 61 تایید کرده بود او تا به حال رمان coronavirus در روز جمعه. خواننده و برنده جایزه گرمی شناخته می شد برای چندین دهه 1990 بازدید از جمله “Honky Tonk نگرش” “John Deere سبز” و “وانت مرد.”

در ضمن خواننده و ترانه سرا Prine به بیمارستان منتقل شد در روز پنج شنبه که در آن خود را coronavirus نتایج آزمون شد “نامشخص.” او اما رنج می برند از علائم COVID-19 ویروس است و در حال حاضر در وضعیت بحرانی است.

“پس از یک شروع ناگهانی Covid-19 علائم جان در بیمارستان بستری شد روز پنج شنبه (3/26)” یک شنبه بیانیه ای از خانواده خود را به عنوان خوانده شده. “او انتوبه شنبه شب و در ادامه به دریافت مراقبت اما وضعیت او بحرانی است.”

“این سخت است برای ما یک خبر را به اشتراک بگذارید” در این بیانیه ادامه داد. “اما بسیاری از شما عزیزان و پشتیبانی از جان ما می خواستم به شما اجازه می دانم و به شما فرصت برای ارسال بیشتر از این که عشق و حمایت در حال حاضر.”

آن اضافه شده است “و می دانیم که ما عاشق شما و جان شما را دوست دارد.”

Prine نیز یک نام بزرگ در موسیقی کشور جهان و برنده جایزه گرمی. او نیز مورد ضرب و شتم سرطان دو برابر شده است.

همانطور که از یکشنبه شب, ایالات متحده دیده می شود بیش از 140,000 موارد coronavirus و تقریبا 2500 مرگ و میر. در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 720,000 موارد و تقریبا 34000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>