کشورها باید اطمینان جهانی بهداشت تحت پوشش اولویت: که

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در جمعه کشور خواست به اولویت بندی جهانی بهداشت تحت پوشش در یک تلاش جهانی برای مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.

“حالا بیشتر از همیشه همه کشورها باید جهانی بهداشت تحت پوشش یک اولویت” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک نشست خبری روزانه.

“این یک سوال که آیا کشورها می توانیم به این سوال که آیا آنها می توانید استطاعت به,” او گفت:.

این که رئیس با ابراز نگرانی در مورد افزایش تعداد موارد در سراسر جهان است.

بیش از 1.8 لاخ موارد گزارش شده که در روز یکشنبه. جهانی شمارش روز دوشنبه پیشی گرفته بود 8.8 میلیون نفر است. این موارد در حال افزایش است به عنوان کشورهای در حال آرامی بازگشایی اقتصاد خود را.

“به نظر می رسد که تقریبا هر روز ما رسیدن به یک جدید و ترسناک رکورد,” او گفت:.

Ghebreyesus کشور خواست هوشیار باشند و به همه اقدامات لازم را برای تقویت سیستم بهداشت و درمان به منظور مبارزه با این بیماری همه گیر.

“برخی از کشورهایی که با موفقیت سرکوب انتقال در حال حاضر شاهد یک شکوفایی در مورد آنها به عنوان بازگشایی جوامع و اقتصاد. همه کشورها رو به یک تعادل ظریف بین حفاظت از مردم خود را در حالی که به حداقل رساندن اجتماعی و اقتصادی آسیب. این یک انتخاب بین زندگی و معیشت. کشورها می تواند هر دو را انجام,” او گفت:.

“ما مصرانه از کشورهای مراقب باشید و خلاق در پیدا کردن راه حل هایی که مردم را قادر می سازد برای ایمن ماندن در حالی که با زندگی خود را,” او گفت.

وی با تاکید بر اهمیت تست, تماس, ردیابی و جداسازی موارد است. او همچنین مورد ستایش قرار داد به یافته های اخیر در استروئید دگزامتازون است که صرفه جویی در زندگی بالقوه برای بدحال Covid-19 به عنوان یک “بسیار مورد نیاز به دلیل جشن می گیرند.”

او بیشتر کشور خواست به تمرین همبستگی در ارائه لوازم ضروری برای درمان این بیماری است.

“هدایت همبستگی کشورها باید با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود منابع به ترتیب اولویت برای کشورهایی که در آن وجود دارد تعداد زیادی از بیماران بدحال و منابع در دسترس باقی می ماند برای درمان بیماری های دیگر که مورد نیاز است,” او گفت:.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *