کشورها پیدا کردن تماس با ردیابی دشوار ساخت یک “بهانه”: چه کسی رئیس

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus رد شکایت از کشورهایی است که بر این باورند که تماس با ردیابی بیش از حد دشوار است به دنبال به عنوان یک استراتژی برای مهار این ویروس خواستار آن را “لنگ” همانطور که در گزارش های رسانه ها.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد است تصریح کرد: بسیاری از زمان است که کشورهایی که تعطیل خود را COVID-19 شیوع بیماری نیاز به داشتن یک قوی تماس با ما-ردیابی برنامه در محل کار فشرده فرایند ردیابی کردن اطلاعات تماس مردم با کروناویروس به اطمینان حاصل شود کسانی که در معرض خطر خود را منزوی.

در ابتدا کشورهایی که شاهد نمایی افزایش در تعداد موارد از جمله بریتانیا و آمریکا شکایت کرده اند که وجود دارد بیش از حد بسیاری از مخاطبین به توان.

در اوایل این ماه در بریتانیا وعده داده بود به پیاده سازی یک “کلاس جهانی” تماس با سیستم ردیابی. اما انگلستان تا به حال به جلو خود را از وعده های دیجیتال نرم افزار توسعه یافته برای اجرای این اقدام هنوز اجرا در قدرت با وجود جذب هزاران نفر از کارگران است.

در هفته های اخیر نهادهای بهداشت و درمان باید گفت خود تماس ردیاب در حال شکست برای رسیدن به حدود یک چهارم از افراد مبتلا به این ویروس — خروج هزاران نفر از مردم به تصویب Covid-19, News18 گزارش شده است.

Tedros اضافه شده است که آن را قابل قبول است که برخی از کشورها ادعا وجود دارد بیش از حد بسیاری از مخاطبین برای ردیابی و روند خود را بیش از حد پیچیده است.

زودتر از او تقدیر جنوب کشور آسیایی برای تلاش های خود را در ردیابی کردن افرادی که ممکن است در معرض coronavirus بیماران آلوده.

Tedros گفت که به خوبی ذوات کشورها نیستند که جنگ را کمی بهانه ای برای انجام خوب تماس با ردیابی.

“اگر تماس ردیابی کمک می کند تا شما برای برنده شدن در این مبارزه شما آن را انجام دهید حتی (زمانی که) به خطر انداختن زندگی خود را,” او گفت:. “اگر هر کشور است گفت: تماس با ردیابی دشوار است, این یک بهانه.”

که گفت همه گیر شد “شتاب” به خصوص در آمریکا. “این واقعیت سخت است که این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از” Tedros گفت.

“بدترین و در عین حال آمده است” او هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de