می تواند خانه ‘voice vote’ $2 تریلیون coronavirus هزینه های لایحه ؟ از آن خواهد شد سخت

در یک کنفرانس تلفنی با رتبه و فایل جمهوری خواهان در روز سه شنبه خانه اقلیت شلاق استیو Scalise گفت: نمایندگان مجلس به زودی می تواند مصرف تا 2 تریلیون دلار coronavirus اورژانس هزینه های بسته بندی فرستاده شده توسط سنا.

اما به جای بحث و رای گیری در بزرگترین فدرال کمک مالی در تاریخ قانونگذاران به احتمال زیاد خواهد پرسید: اجازه می دهد تا یک دموکرات مجلس به “صدای رای” این قانون که پاک کردن آن برای رئیس جمهور تهمت فوری امضای بدون خطر تهدید بیشتر از coronavirus.

سنا امیدوار بودم به اعتصاب دو حزبی آمریکا اواخر روز سه شنبه و رای به محض شنبه قبل از ارسال این اندازه گیری به خانه.

خانه عبور می تواند یک اندازه گیری در ثانیه با استفاده از آراء رضایت. مگر اینکه یک نماینده مجلس اشیاء.

یک نماینده مجلس می تواند بلوک “به اتفاق آراء رضایت” توافق در خانه است.

در حالی که در خانه به طور معمول عبور غیر بحث برانگیز قانون به اتفاق آرا رضایت از آن به ندرت استفاده می شود به صورت عمده قانون در بخشی به دلیل وجود 435 قانونگذاران مجلس و جناحهای مختلف در درون هر حزب ساخت وحدت دشوار است حتی زمانی که رهبران در هر دو طرف به توافق برسند.

خانه رهبران صحبت با تلفن مربوطه خود را در جلسه اعضای شنبه و گفت: به اتفاق آراء رضایت خواهد بود که بهترین راه برای عبور از اندازه گیری به دلیل آن خواهد یدکی نمایندگان مجلس از سفر به کنگره و خطر گسترش بیشتر coronavirus.

“هر کس ترجیح میدهد که گزینه” بالا دموکراتیک دستیار گفت: واشنگتن آزما.

دو قانونگذاران گزارش آنها مبتلا به کروناویروس و ده ها تن بیشتر شده است در قرنطینه به دنبال مواجهه با دیگران که قرارداد coronavirus. بسیاری از قانونگذاران مجلس بیش از سن 60 در نظر گرفته است که گروه های آسیب پذیر به کوروناویروس.

دبورا Birx است که کمک به رهبری کاخ سفید coronavirus نیروی کار توصیه جمعه که هر کسی ترک شهر نیویورک باید خود قرنطینه برای 14 روز. بیش از یک دوجین خانه قانونگذاران نشان دهنده مناطق در این شهر و بسیاری از آنها به احتمال زیاد خانه چون خانه ای که الآن برای یک منطقه کار دوره است.

دموکرات ها به مراتب بیشتر احتمال دارد به توافق برسند به صدا رای گیری لایحه از جمهوری خواهان.

دموکرات ها کنترل اکثریت و در حالی که وجود دارد خواهد بود به احتمال زیاد اعتراض درون حزبی از لیبرال بال گسترده برچسب قیمت و گنجاندن در آخرین لحظات از لیست آیتم های اضافه شده توسط رهبر اقلیت چاک شومر نیویورک دموکرات آن را بیشتر احتمال دارد حزب دموکرات در نهایت توافق می کنید برای جلوگیری از عبور.

اما بسیاری از جمهوری خواهان محافظه کار نفرت بزرگ هزینه های صورتحساب و در گذشته ایستاده اند و در راه به اتفاق آرا موافقت گذشت حتی کوچکتر انتقادی صرف اقدامات است.

Rep. تراشه روی یک تگزاس از حزب جمهوری خواه برای اولین بار در یک رشته از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در ماه مه گذشته به بلوک صدای رای عبور از یک $19.1 میلیارد فاجعه بسته کمک برای تگزاس و کشورهای دیگر سخت برخورد با بلایای طبیعی است. مجلس امیدوار به حذف این لایحه برای رئیس جمهور تهمت را امضا اما با وجود حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان در پی مسدود شدن این لایحه استدلال آن اضافه شده به بدهی ملی و حذف امنیت مرزی بودجه. خانه نمی تواند عبور کند اندازه گیری تا زمانی که قانونگذاران در بازگشت از زنگ تفریح و در زمان تماس رول رای دادن.

در این زمان اندازه گیری شامل هیچ شیپور خاموشی.

جمهوری خواهان می دانم آن را سخت خواهد بود برای متقاعد کردن خود را محافظه کاران مالی اجازه می دهد تا عظیم اقتصادی امداد اندازه گیری به تصویب رای دادن صدا حتی اگر تهمت خواسته است آن است که به شدت مورد نیاز برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارگران و امکانات مراقبت های بهداشتی و شرکت های ضربه سخت رکود اقتصادی.

Scalise یک لوئیزیانا از حزب جمهوری خواه گفت: نمایندگان مجلس سهشنبه اوباما رهبران در حال راه اندازی یک “کنترل از راه دور شلاق عملیات” برای تعیین اینکه آیا آنها می توانند توافق به این معنی خواهد بود که آنها را به سرکوب هر گونه اعتراض به احتمال زیاد از یکی از خود مالی قانونگذاران محافظه کار.

Scalise تاکید کرد “که سلامت و ایمنی از اعضای یک اولویت در هنگام فکر کردن از طریق مکانیک رای گیری در این لایحه اشاره کرد که ما شلاق تعداد برای این لایحه خواهد شد مهم در تعیین این که آیا آن را ممکن است برای تصویب این لایحه با رای صدای” یک جمهوری خواه مشاور گفت.

خواه دستیار گفت: یک توافق قانونگذاران مسدود کردن این لایحه “یک امکان بسیار واقعی است که ما می دانیم.”

آمریکا و احتمالا برخی از کمک از Rep. علامت مراتع یک کارولینای شمالی جمهوری که انتخاب شد با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بعدی خود در کاخ سفید رئیس ستاد. مراتع کمک به مذاکره معامله و ملاقات روز شنبه با وزیر استیو Mnuchin و رهبر اقلیت چاک شومر نیویورک از حزب دموکرات به تلاش برای نهایی کردن یک توافق دو حزبی در سنا است.

مراتع یکی از اعضای موسس و دیرین صندلی خانه آزادی حزبی که اعضای آن به طور معمول مخالف بزرگ هزینه های صورتحساب. مراتع در گذشته کمک کرده است تا پل مخالفت با آزادی حزبی اعضا و رهبران برای کمک به تصویب قوانین.

این لایحه در ابتدا پیش نویس توسط GOP اکثریت سنا و شامل بسیاری از اولویت های جمهوری خواه از جمله 350 $میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و 500 میلیارد دلار وام برای کمک به شرکت های بزرگ شناور ماندن و حفظ کارگران شاغل. مستقیم پرداخت نقدی و بیمه بیکاری هستند که دیگران جزء اصلی از این لایحه.

“قوی جمهوریخواه حمایت از این لایحه مشهود است در این مرحله” ایران با مشاور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>