می تواند ضد قفل تظاهرات جدید جنبش حزب چای?

نارضایتی رو به رشد با سختگیرانه دولت در سطح محدودیت های اعمال شده برای کاهش coronavirus است ریختن به خیابان های نزدیک به دولت capitols در راه یادآور دهه گذشته را محافظه کار می برند.

“آنها یک حزب چای احساس گفت:” حزب چای Express co-founder Sal روسیه از تظاهرات.

“جریان تظاهرات هستند چرا که دولت overreaching و متخلف در حقوق ما” گفت: Tea Party Patriots, بنیانگذار جنی بث مارتین. “تظاهرات در حال گسترش آنچه که جنبش حزب چای ایستاده بود برای 11 سال گذشته — قانون اساسی دولت محدود شخصی و آزادی اقتصادی است. در زمان بحران و به باقی می ماند بر روی زمین جامد با کسانی که آنها را نمایندگی انتخاب مسئولان باید با تکیه بر قانون اساسی و نه ترک آن.”

رئیس جمهور تهمت وام خود را تشویق جمعه ارسال جداگانه توییتهایی تماس معترضان به “آزاد” سه نفر از 2020 میدان نبرد ایالت میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا هر کدام با فرمانداران دموکرات که روش به کاهش این بیماری همه گیر دیده می شود در برخی محافل به عنوان سخت گیرانه.

یکی از این مدیران ارشد میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer شده قفل شده است و در دشمنی با تهمت و همکاری رئیس presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن مبارزات انتخاباتی. او است که اغلب ذکر شده به عنوان امکان پذیر است بایدن همسر در حال اجرا. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با استفاده از این مناسبت به انفجار تفنگ سیاست های کنترل به قانون امضا شده توسط ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف Northam, اصرار دولت به ساکنان “صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment. آن را تحت محاصره!”

تظاهرات ممکن است یک علامت اولیه از رشد تمایلات محافظه کار در حمایت از بازگشایی کسب و کار است که توقیف شده است به مدیریت گسترش coronavirus. در حالی که رای گیری هنوز هم نشان می دهد گسترده حمایت اجتماعی فاصله گرفتن برخی از حزبی شکاف شروع به نظر می رسد بیش از عظیم زیان کار است. در اخیر صبح مشورت نظرسنجی 51 درصد از جمهوری خواهان گفت: سلامت عمومی تاثیر بود و مهم تر از قرنطينه’ عواقب اقتصادی به 43% که در غیر این صورت گفت. این تقسیم در میان رای دهندگان بود 64-29.

محافظه کار فعالان و مفسران ممکن است یک شاخص پیشرو. نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh اتحاد تشویق اعتراضات و متهم دموکرات ها مایل اقتصادی خراب کردن به انکار مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم. “چگونه بسیاری از کسانی که در خواست ما از دولت برای کمک به آزادسازی عراق, سوریه, کردها افغانی و…. به عنوان متعهد در حال حاضر به رهایی بخش ویرجینیا, مینه سوتا, کالیفرنیا, و غیره?” خواسته فاکس نیوز’ Laura Ingraham در توییتر.

“تا کنون این بوده است که به عنوان یک واکنش به حزب چای” گفت: Rep. اندی Biggs رئیس آزادی حزبی منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus مشاور Anthony Fauci و طرفدار شکوفا کردن اقتصاد است. “خواهیم دید که اگر این جلب.” اما جمهوری خواه آریزونا اضافه تظاهرات بودند “انعکاسی از بسیاری از آنچه که من شنیدن از من به شمار می رود. آنها خسته شده و احساس حقوق خود هستند که مورد آزار قرار گرفته. مردم در حال از دست دادن پس انداز زندگی خود را از دست دادن کسب و کار خود.”

بسیاری از شکایت دارند که کلیساها بسته هستند اما مشروب فروشگاه ها و درمانگاه ماری جوانا باز باقی می ماند. “واقعا وجود دارد هیچ قانون اساسی و یا اقتدار قانونی برای بسیاری از آنچه آنها انجام می دهند” Biggs گفت: برخی از فرمانداران دستور اجرایی ابراز تعجب وجود ندارد بیشتر چالش های قانونی.

“این جالب است برای دیدن است که این جنبش باید برخی از کشورهای خاص که در آن آنها بسیار قوی هستند که در آن برخی از آنها نسبتا فعال و یا فقط سازماندهی و یا با توجه به سازماندهی و برخی از جایی که آنها هستند به طور کامل غیر فعال” گفت: Michael جانز سابق جورج دبلیو بوش speechwriter شد که چای رهبر حزب. “وجود دارد به نظر می رسد شش متحده در نظر من به جایی که آنها هستند مشروع: نیروی کنتاکی, میشیگان, North Carolina, New York, اوهایو و ویرجینیا است. قدرت ما در جنبش حزب چای این بوده است که آن را به یک جنبش ملی فعال در حتی bluest از متحده و گاهی اوقات به خصوص در bluest از متحده است. که ارائه فرصت برای برخی از درجه ای از هماهنگی ملی و پیام رسانی.”

روسیه گفت این تظاهرات بودند مانند حزب چای که در آنها “خود به خودی” و “بسیار سازمان یافته” اما متفاوت است که در آنها انگیزه کوتاه مدت بحران به جای دراز مدت اهداف سیاست.

“بدیهی است که با 35,500 آمریکایی مرده در عرض چند هفته این ویروس بسیار واقعی و بسیار خطرناک است. تایید کرد که ممکن است به نظر می رسد معکوس, اما آن را نمی باشد” جانز گفت. “موثر باشد این فعالین نیاز به رد شدید و یا توطئه views … و آنها باید بسیار خاص در مورد آنچه آزادسازی اقدامات آنها می خواهند گرفته و سپس آماده به توضیح دهد که چرا انجام این کار است نه یک تهدید سلامت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات دیده می شد که اوج چای, حزب, تظاهرات علیه جمهوری, رهبری, بلکه رد خود را کوچک-دولت فعالیت. او پیوست رهبران در هر دو طرف در rebuking تشکر. توماس Massie را در برابر تلاش های گسترده اقتصادی نجات بسته است. در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است vacillated بین تعویق انداختن به فرمانداران در stay-در-خانه سفارشات و اظهار قدرت به آنها را بازگشایی اقتصاد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de