می تواند یک بسته بایگانی نگه دارید پاسخ بایدن سوء رفتار جنسی ادعا ؟

Tara Reade زنی که متهم جو بایدن از نظر جنسی آزار او مظنون است که یک سند مهم در مورد برخی از ادعا — شکایت او واصل شده به مجلس سنا دفتر خود را در مورد رفتار — دروغ ممکن است در شخصی خود اسناد ذخیره شده در دانشگاه Delaware.

یک بررسی کامل از پاسخها می تواند افزایش بایدن ادعای بی گناهی در حالی که یک کپی از شکایت و یا اسناد دیگر نیز می تواند تایید برخی از Reade را ادعا می کند.

کسانی که حفاظت از سوابق این را ساخته اند هر دو سناریو غیر ممکن است.

بایدن آرشیو اهدا شده توسط او به دانشگاه در سال 2011 خواهد شد ساخته شده مدتی در 2019. اما دانشگاه که سال گذشته اعلام شد که مجموعه خواهد بود مهر و موم شده از عمومی تا دو سال پس از بایدن “بازنشسته از زندگی عمومی” و یا دو سال پس از Dec. 31, 2019 هر کدام بعد است. دانشگاه حاضر به فاش کردن اطلاعات در مورد پرونده هدیه از توافق بایدن به دانشگاه.

اضافه کردن سرخوردگی بیشتر برای Reade که او امیدوار است برای اثبات ادعای افرادی که مشغول به کار در سنا در آن زمان می گویند وجود دارد شانس کمی سند خواهد بود و در بایگانی — و یا که آن را نمی توانست به سرعت نابود شده پس از Reade اولیه شکایت. بیش از دو دهه از بایدن را 36 سال در آمد که کنگره infamously رو برخی از حداقل مقدار از نظارت فدرال هر سازمان و یا موسسه.

دونالد ریچی مورخ بازنشسته این کشور ایالات متحده آمریکا که مشغول به کار در سنا تاریخی در 1990s گفت که رکورد نگه داشتن سازمان های که به کار گرفته شده در محل کار شکایت خواهم Reade این عمل با تقریبا کامل مصونیت از مجازات قبل از تصویب کنگره پاسخگویی به قانون در سال 1995.

“من می توانم درک چرا وجود دارد می تواند یک مشکل با دنباله مقاله” ریچی گفت: واشنگتن آزما به عنوان Reade تلاش برای پیدا کردن رکورد از او شاکی در سنا دفاتر.

“این قانون فراهم می کند مقدار زیادی بیشتر برای حمایت از افرادی که تسلیم شکایت علیه رئیس خود را در حال حاضر. قبل از آن هر کس فقط اخراج” ریچی گفت که گفت که بسیاری از قانونگذاران griped به او که آنها پشیمان رای دادن به این لایحه در وهله اول.

او افزود که هر پرسنل شکايت اغلب به کار گرفته شده توسط هر دفتر به صورت جداگانه. به عبارت دیگر اگر یک زن شکایت علیه رئیس یک نماینده مجلس بود و اختیار گسترده ای در چه باید بکنید.

Reade گفت: واشنگتن آزما که او در حال کار بر روی ساخت یک درخواست رسمی برای دسترسی به هر یک از خود پرسنل سوابق ذخیره شده در مجلس سنای archives.

Reade که مشغول به کار به عنوان دستیار در بایدن را در مجلس سنا در سال 1993 زمانی که او در 29 می گوید که بایدن رفتار نامناسب با نوازش موهای او دست بر گردن او و آزار جنسی خود را در یک “نیمه خصوصی” در منطقه از پایتخت در اتاق پیچیده است. او به یاد می آورد یک زمان جلسه که در آن یکی دیگر از کارمندان به او گفت که بایدن می خواستم او را به خدمت نوشیدنی در یک اهدا کننده رویداد از آنجا که او دوست داشت ،

این بایدن کمپین را به شدت رد کرده می گوید ،

سه ارشد بایدن کارکنان که Reade می گوید او گله و شکایت در مورد آزار و اذیت نه این حمله گفته اند رسانه های مختلف است که آنها هیچ حافظه از او شکایت. سابق کارکنان در بایدن را در این زمان باید گفت رسانه های خبری دیگر که آنها را به یاد داشته باشید هر گونه رفتار نامناسب از بایدن مانند Reade شرح داده شده و یا یک درخواست که او در خدمت نوشیدنی در پذیرش اما برخی سابق بایدن کارورزان گفت که آنها را به یاد داشته باشید Reade که ناگهان حذف از وظایف نظارت بر آنها را به عنوان Reade گفت.

Reade می گوید که در سال 1993 او شکایت با خارج از دفتر در مورد اتهام آزار و اذیت نیست و حمله به او با تجربه در دفتر.

“من پر کردن یک فرم و صحبت در مورد این حادثه از آزار و اذیت جنسی احساس ناراحت کننده است. و به من گفته شد در پنجره ای که کسی تماس شما می دانید من تماس پشت در. و آنها هرگز” Reade گفت: در یک دموکراسی در حال حاضر ،

“من سعی کردم به پیگیری که در شکل پایین و به من گفته شد این بود که احتمالا در بازگشت به بایدن:” امروز Reade گفت: در کتی Halper پادکست مصاحبه که نشان داد او تجاوز جنسی نماید برای اولین بار.

Reade نیست به یاد داشته باشید که نام دقیق دفتر او که با ثبت شکایت در سال 1993 اما سنا دفتر نمایشگاه اشتغال و شیوه های به کار گرفته شده آزار و اذیت شکایت شروع در سال 1992. که جایگزین شد با دفتر کنگره محل کار حقوق پس از تصویب کنگره پاسخگویی به قانون است.

او گفت: واشنگتن آزما که در حالی که تلاش برای قرار دادن شکایت مجلس سنا پرسنل دفتر به او گفت که تمام مدارک مربوط به بایدن را در مجلس سنا اداره می شده اند و به او بازگشت.

چه سناتور را از دفاتر خود را در آرشیوهای عمومی به طور گسترده ای متفاوت استاما. بایدن و یا کارکنان خود را اگر آنها دریافت یک رکورد شکایت را به پایین پرتاب آن است.

“اگر هر چیزی است که در این سناتور مقالات آنها اموال خود را وجود دارد هیچ فدرال قانون وجود دارد” ریچی گفت.

این بایدن کمپین گفت: نیویورک تایمز که آن را یک رکورد از یک شکایت از Reade. اما تعداد کمی از مردم اگر هر دانید تا چه حد کامل از آنچه که در بایگانی.

“من باور نمی کنم خود بایگانی کرده است و حتی شدهاند هنوز” ریچی گفت.

اما یک رکورد از شکایت Reade ظ در مجلس سنا پرسنل دفتر نه تنها سوزن در انبار کاه است که می تواند تقویت می کند.

هزاران نفر از اسناد و مدارک از بایدن در کنگره از سال 1973 تا سال 2009 ممکن است شامل کارکنان و پرسنل فایل در دفتر اداره ثبت یا ثبت یادداشت های جلسه — هر گونه که ممکن است ارائه نکات در مورد و یا برطرف کردن جنبه های Reade داستان.

با توجه به واشنگتن پستبایدن سوابق پر 1,875 جعبه و 415 گیگابایت پرونده های الکترونیکی. کمیته گزارش پیش نویس قوانین و مکاتبات موجود در بایگانی.

نائومی Lim کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de