Ganatra added that some inquiries have been made for export deals from China for April.Susan mccann اضافه شده است که برخی از سوالات ساخته شده اند برای صادرات معاملات از چین برای ماه آوریل است.

متضاد داستان های در حال ظهور از بازار در مورد پنبه صادرات به چین در پی coronavirus را بترساند. در حالی که پنبه انجمن هند (CAI) ادعا می کند کسب و کار است که در حال حاضر لنگش بازگشت به حالت عادی دیگر سازمان های تجاری می گویند هنوز هم وجود دارد وحشت از چرخه پرداخت شده است تحت تاثیر قرار.

CAI جمهور Atul susan mccann گفت: حدود 8 لاخ عدل پنبه شد و قرارداد برای صادرات که 6 لاخ در حال حاضر حمل شده است. موقعیت است که بهبود در بازار های بین المللی و قیمت نیز firmed تا 500 تومان در هر آب نبات او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

“دو هفته پیش وجود ترس و وحشت در میان معامله گران است. اما احساسات بهبود بوده است در طول چند روز. گزارشها حاکی از واکسن مورد تایید دولت چین و این اخبار بیشتر می تواند بهبود احساسات,” او گفت:.

Susan mccann اضافه شده است که برخی از سوالات ساخته شده اند برای صادرات معاملات از چین برای ماه آوریل است.

هر چند مقامات ارشد Khandesh جین/فشار صاحبان و معامله گران انجمن توسعه را تایید کرد صادرات قرارداد معاملات در 8 لاخ عدل با چین آنها اشاره کرد که از 4-5 لاخ عدل حمل از کشور بودند یا در وسط دریا و یا دروغ گفتن در بنادر چین به عنوان وجود دارد مقامات به خالی کردن محموله. “به عنوان یک نتیجه از چرخه پرداخت گیر کرده است پس هیچ بانک ها باز هستند به پاکسازی نامه از اعتبار” Ginners ارتباط معاون رئیس جمهور Arvind جین گفت.

قیمت پنبه که به پایین رفته 5-6 ٪ با توجه به ضعف بازار کرد. رئيس جمهور انجمن Pradeep جین گفت: این محموله به تعویق افتاده اند و تجارت است که در یک دوراهی قرار گرفت. معامله گران خصوصی خرید پنبه از کشاورزان در 5,200 تومان در هر quintal در حال حاضر ارائه 5,000 تومان در هر quintal, او گفت:, و اضافه کرد که از نخ پنبه کسب و کار شده است آمار بیش از پنبه تجارت است.

اما Manish Daga که اجرا می شود CottonGuru یک مشورتی پنبه برای کشاورزان گفت: وضعیت این است که به عنوان بد نیست به عنوان آن را به تصویر کشیده. “مانند این است که تمام پنبه محموله ها در بنادر و احساسات باید بهبود به زودی,” او اضافه شده است.

با توجه به susan mccann ارتباط است ثابت کل صادرات از هند در 42-45 لاخ عدل. تا کنون 28 لاخ عدل صادر شده است. بنگلادش و ویتنام و اندونزی دیگر صادرات مقصد با بنگلادش حسابداری برای 20-22 لاخ عدل و 7-8 لاخ عدل رفتن به ویتنام است.

پنبه شرکت از هند تخمین زده شده است خریداری شده و برخی از 68 لاخ عدل از کشاورزان تحت MSP عملیات. در حالی که قیمت عمده فروشی در حال معلق در هوا نزدیک به دولت اعلام کرد MSP از 5,550 تومان در هر quintal معامله گران محتاط هستند و از آنها سقوط یک بار کیفیت پنبه ورود به بازارهای رو به وخامت است.

هند که شامل 356 کیلوگرم پنبه فشرده است و در حال حاضر معاملات در 39,000 تومان-39,500 علیه تومان 40,000-41,000 در هر آب نبات.

CAI در ژانویه آن برآورد برای فصل 2019-20 آغاز اکتبر 1, 2019, اتحاد خود را حفظ محصول پنبه برآورد در 354.50 لاخ عدل 170 کیلوگرم در هر. هیچ تغییر در طرح صادرات — حفظ در 42 لاخ عدل به عنوان تخمین زده شده توسط CAI, susan mccann گفت. این طرح از واردات 25 لاخ عدل. واردات رقم پایین تر است 7 لاخ عدل در برابر آن برآورد شده برای سال گذشته است.

پنبه محموله های صادراتی در حال حاضر حمل از 1 اکتبر 2019 به تاریخ 31 ژانویه این سال تخمین زده می شود که 20 lakh عدل در حالی که تعادل 22 لاخ عدل انتظار می رود به حمل شود در فوریه 1 تا 30 سپتامبر این سال است.

حمل و نقل واردات از 1 اکتبر 2019 به تاریخ 31 ژانویه این سال که رسیده هندی پورت تخمین زده می شود که 10 لاخ عدل در حالی که تعادل 15 لاخ عدل برآورد می رسند در بنادر هند در فوریه 1 تا 20 سپتامبر این سال است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im