چند متحده مانند Telangana و Odisha تصمیم گرفته اند برای انجام اقدامات مختلف از جمله در مبارزات انتخاباتی برای ترویج پاکیزگی برای جلوگیری از گسترش رمان Coronavirus.

این حرکت در برابر پس زمینه از این ویروس در کشورهای مختلف از جمله هند است.

پاکیزگی رانندگی در Telangana

Telangana مدیریت شهری وزیر KT راما رائو درخواست حیدرآباد مترو راه آهن و حمل و نقل امور خارجه وزیر Puvvada Ajay Kumar به پاکیزگی اقدامات در داخل حیدرآباد مترو قطار و دولتی Telangana دولت شرکت حمل و نقل جاده (TSRTC) اتوبوس.

او این درخواست با مراجعه به گزارش های رسانه ها که BMTC (بنگلور شهری حمل و نقل شرکت) صادر شده و یک دایره به انبارهای کارگردانی آنها را به حفظ نظافت داخل اتوبوس. “درخواست MDs حیدرآباد مترو راه آهن و L&T Hyderabad, مترو, راه آهن برای شروع همان در حیدرآباد مترو راه آهن بلافاصله” راما رائو گفت: در یک صدای جیر جیر.

 

این حیدرآباد مترو راه آهن آغاز کرده است مختلف اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از گسترش ویروس. آن گفت: مترو کارکنان باید همه آگاه شده و از اقدامات پیشگیرانه انجام شود از جمله بهداشت دست و گزارش بیماری.

ایستگاه های مترو و قطار و لمس سطح مناطق پله برقی و دست ریل خواهد بود تمیز با صابون و مواد شوینده پس از عملیاتی ساعت.

24-year-old man, آزمایش مثبت برای این ویروس در روز دوشنبه است که فرد برای اولین بار به آزمایش مثبت در مورد این ویروس از دولت است. مرد از Telangana, یک نرم افزار حرفه ای است که با این نسخهها کار در بنگلور در دبی در ماه گذشته و با مردم کار می کرد از هنگ کنگ که در آن او مشکوک به قرارداد ویروس. او به بنگالور از دبی و سپس سفر به حیدرآباد در یک اتوبوس.

مرد بودن درمان در انزوا در بخش دولتی در بیمارستان. این Telangana دولت گرفته تا فرایند ردیابی افراد (حدود 88) که در تماس با متخصصین و اهل فن برای تعیین اگر آنها آلوده شده اند.

Odisha را به انجام لیست

او Odisha دولت صادر کرده است یک لیست از داس و اصلا که خواسته مردم برای جلوگیری از بغل کردن و یا تکان دادن دست در حالی که تبریک و نگه داشتن محل کار خود را تمیز به دفع عفونت کروناویروس.

دولت صادر شده از محل کار و مشاوره بر اساس مهار طرح تهیه شده توسط وزارت بهداشت برای مقابله با این بیماری است.

درخواست کارفرمایان برای اطمینان از محل کار نظافت آن ذکر شده “سطوح (میز و جداول) و اشیاء (تلفن و صفحه کلید) باید از بین برود با مواد ضد عفونی کننده مانند 70 درصد الکل به طور منظم.”

صابون و یا مطابق با اصول بهداشتی hand rub باید ارائه شده در نزدیکی شستشو حوضه و تامین آب باید به عنوان تضمین شستن مکرر دست ها جان ویروس و جلوگیری از گسترش Covid-19 آن گفت.

پوستر نمایش داده شود باید ترویج تنفسی بهداشت و بافت مقالات و یا ماسک باید در دسترس ساخته شده به کارکنان. کارکنان باید توصیه خانه جداسازی هر زمان که آنها توسعه آنفولانزا مانند علائم آن گفت.

“لطفا به یاد داشته باشید ساده احتیاطی و برنامه ریزی می تواند یک تفاوت بزرگ برای مهار Covid-19. پس از آن است که زمان مناسب برای آماده سازی و محافظت از تمام هموطنان ما” مشاوره گفت.

کارکنان باید پرسید برای جلوگیری از مکان های شلوغ مانند بازارها, بازار, ایستگاه مگر اینکه مورد نیاز و حفظ فاصله ایمن از هر فرد با داشتن سرفه و بینی در حال اجرا. مشاوره همچنین هشدار داد کارفرمایان در برابر اعزام کارکنان به کشورها را تحت تاثیر قرار, مگر اینکه آن را بسیار فوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im