Coronavirus دستمال مرطوب 50 میلیارد دلار خاموش صادرات جهانی در ماه فوریه به تنهایی

سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) اقتصاددانان اعلام کرد که به احتمال زیاد 50 میلیارد دلار افت در سراسر جهان تولید و صادرات در ماه فوریه به تنهایی به عنوان میزان آسیب به اقتصاد جهانی ناشی از رمان coronavirus (COVID-19) نقل مکان کرد و بیشتر به تمرکز.

با استناد به این ساخت چین شاخص مدیران خرید (PMI), پاملا کک-همیلتون که سر UNCTAD بخش تجارت بین المللی و کالاها گفت که در آن افتاده بود به 37.5 – یک قطره از حدود 20 امتیاز — بالاترین خواندن از سال 2004.

این نیز ارتباط به طور مستقیم به صادرات و همچنین متضمن دو درصد افت کلی صادرات گفت: با یک نتیجه اثر موج دار شدن در سراسر جهان به لحن از 50 میلیارد دلار کاهش در صادرات است.

از آنجا که چین تبدیل به تامین کننده اصلی محصولات به پایان رسید و به اصطلاح متوسط محصولات مورد استفاده در تعداد بی شماری از صنایع از مواد شیمیایی برای داروسازی به قطعات برای دوربین های دیجیتال و صنعت خودرو – نگرانی در مورد در دراز مدت اختلال در زنجیره تامین وجود دارد را ترک کرده است بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان ترس که خروجی خود را به زودی ممکن است تحت تاثیر قرار UNCTAD گفت.

البته اگر ویروس همچنان گسترش یافته و از کنترل خارج می شود و ما می بینیم تعطیلی نه تنها در چین بلکه در هند و ایالات متحده (ایالات متحده) و در همه جا دیگری در جهان, پس از آن خواهد بود یک مشکل بزرگ گفت: Alessandro Nicita از UNCTAD بخش تجارت بین المللی و کالاها.

در نهایت تاثیر اقتصادی این ویروس بستگی به اقدامات آن کشور اعمال می شود حاوی ویروس است. بنابراین چین برای انجام یک کار بزرگ در حاوی ویروس اما آن را قربانی کمی اقتصاد حداقل در چند هفته اول. بنابراین برنامه ریزی تعطیلی محدودیت برای جنبش مردم که همه لازم است; اما وجود دارد یک اثر اقتصادی هنگامی که شما آن اقدامات است.

 

در علاوه بر این به کاهش تولید سطوح UNCTAD همچنین کاهش تعداد کشتی های کانتینر ترک شانگهای در نیمه اول ماه فوریه (از حدود 300 یک هفته به 180) که پس از بازگشت به سطح نرمال در نیمه دوم ماه.

در حال حاضر تاثیر بر زنجیره ارزش جهانی است که در حال حاضر ادامه خواهد داد و احتمالا برای چند ماه کک-همیلتون گفت.

اما اگر آن را پرتاب ریباند, می گویند در چند ماه آینده پس از آن در دراز مدت و یا طولانی تاثیر خواهد بود کمی متفاوت و بهتر خواهد بود. پس از آن بستگی دارد به آنچه اتفاق می افتد در چین است.

در اظهارات را در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رئیس گروه بانک جهانی-صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت که سازمان ملل متحد حمایت جهانی بودجه را تا کمبود در اثر ارائه به تزریق حدود 50 میلیارد دلار به کم درآمد و در حال ظهور در بازار کشورهای در حال بررسی درخواست پشتیبانی.

“با تشکر از سخاوت از ما سهامداران ما در مورد $1 تریلیون کلی ظرفیت وام دهی او گفت:.

“برای کشورهای کم درآمد ما سریع-disbursing تامین مالی اضطراری به 10 میلیارد دلار (50 درصد از سهمیه اعضای واجد شرایط) است که می توان بدون کامل صندوق بین المللی پول برنامه او اضافه شده است.

رئیس صندوق بین المللی پول اضافه شده است که کاربران می توانند دسترسی های اضطراری تامین مالی از طریق سریع ابزار تامین مالی.

“این مرکز می تواند حدود 40 میلیارد دلار برای بازارهای در حال ظهور است که به طور بالقوه می تواند رویکرد ما برای حمایت مالی. ما همچنین باید این فاجعه را مهار و امداد اعتماد — CCRT — فراهم می کند که کشورهای واجد شرایط با جبهه کمک های مالی برای کمک های صندوق بین المللی پول بدهی سقوط به علت است.

“این CCRT ثابت می شود موثر در طول 2014 شیوع ابولا است اما در حال حاضر با کمبود بودجه روبرو با بیش از 200 میلیون دلار در دسترس در مقابل ممکن است نیاز به بیش از 1 میلیارد دلار.”

او به نام در کشورهای عضو برای کمک به اطمینان حاصل شود که این تسهیلات به طور کامل دوباره شارژ شده و آماده برای بحران کنونی است. او گفت: “این صندوق به طور کامل متعهد به حمایت از کشورهای عضو به ویژه آسیب پذیر. ما باید از این ابزار برای کمک به ما در حال هماهنگی نزدیک با موسسات همکار ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>