Coronavirus را تغییر چگونه ما فروشگاه, سفر و کار برای سال

هر اقتصادی شوک برگ میراث. مرگبار کرونا ويروسی خواهد بود.

رکود بزرگ موجب اتلاف نمی خواهید به نگرش تعریف شده است که الگوهای مصرف کننده برای چند دهه. ابرتورم در جمهوری وایمار هنوز هم ثابت شده سیاست.

آسیا و بحران مالی چپ منطقه احتکار جهان بزرگترین مجموعه ای از ارز خارجی. اخیرا 2008 بحران مالی جهانی سوار یک گوه از طریق مادر دموکراسی است که هنوز هم میشکافد با کارگران درد و رنج دوام پرداخت سود در دهه پس از.

این زمان آن در بهداشت عمومی اورژانس که تکان دادن به اقتصاد جهان است. فقط در یک ماده از هفته مردم در مناطق آسیب دیده تبدیل شده اند عادت کرده اند به پوشیدن ماسک کردن در ملزومات لغو اجتماعی و کسب و کار گردهمایی لغو برنامه سفر و کار از خانه. حتی در مقایسه با تعداد نسبتا کمی از موارد مصرف بسیاری از کسانی که اقدامات احتیاطی.

اثری از چنین عادات را تحمل مدت ها پس از ویروس مستندات سهولت اقدام به عنوان یک ترمز بر روی تقاضا. در سمت عرضه بین المللی تولید کنندگان مجبور به تجدید نظر که در آن به خرید و تولید محصولات خود را — شتاب یک شیفت بعد از آمریکا و چین در معرض خطرات ناشی از تکیه بر یک منبع برای قطعات.

در یقه سفید جهان, محل کار باید amped تا گزینه برای teleworking و مبهوت شیفت — طلوع یک عصر جدید که در آن کار از خانه است افزایش بخشی از مردم به طور منظم برنامه.

هنگامی که کار موثر-از-صفحه اصلی سیاست های در حال تاسیس, آنها به احتمال زیاد به چوب گفت: کارن هریس مدیر عامل مشاوره Bain را ماکرو روند گروه در نیویورک است.

دانشگاه گزیدگی توسط ممنوعیت سفر خود را تنوع دانشجوی خارجی پایه و مدارس نیاز به بهتر آماده نگه داشتن آموزش آنلاین هنگامی که جوش های نیروی خود را بسته.

بخش گردشگری است و شاهد شدید ترین ضربه, با, پرواز, کشتی, هتل ها و وب سایت کسب و کار است که خوراک این بخش تلاش. در حالی که گردشگران بدون شک مشتاق به کشف جهان و استراحت در ساحل, دوباره, آن را ممکن است برخی از زمان قبل از این صنعت است که استخدام حدود یک در 10 نفر بهبود.

این ویروس نیز تبدیل سیاست های اقتصادی چشم انداز بر روی یک سکه و ایجاد اولویت های جدید. بانک های مرکزی در حالت اضطراری دوباره در حالی که دولت در حال حفر عمیق تر از همیشه برای پیدا کردن پول برای سرپا نگه داشتن تلاش بخش است. بهداشت سر به فلک کشیده است تا دولت و اهداف شرکت — در واقع سنگاپور در حال حاضر قصد دارد به معرفی تمیز کردن اجباری استاندارد.

این شیوع بی سابقه است از نظر طبیعت و عدم اطمینان همراه تاثیرات اقتصادی و اجتماعی گفت: Kazuo Momma استفاده می شود که مسئول سیاست های پولی بانک مرکزی ژاپن است. تنگ تر کنترل مرزهای گسترده تر پوشش بیمه و تغییرات پایدار به کار و رفت و آمد الگوهای خواهد بود فقط بعضی از میکرو-تغییرات اقتصادی است که تحمل مدت ها پس از ویروس, مامان می گوید.

در چین که در آن ویروس اولین فوران در ووهان در اواخر سال گذشته بالا مقننه است و در حال حاضر اعمال ممنوعیت در تجارت و مصرف حیوانات وحشی در میان دانشمندان هشدار که کشنده coronavirus مهاجرت از حیوانات به انسان است. اضافی دقیق قوانین بهداشت انتظار می رود که سرعت بخشیدن به فشار با احتیاط مصرف کنندگان به خرید آنلاین شبیه به سارس در سال 2003 شیوع تغییر عادات خرید مردم به عنوان اجتناب بازار.

تجزیه و تحلیل توسط Bain & Company در بر داشت که چین را ببینید تلفظ فوری تغییرات در مراقبت های بهداشتی به عنوان بیشتر و بیشتر معاینات ابتدایی و معاملات انجام شده از طریق کانال های آنلاین برای جلوگیری از خطر آلودگی در اتاق انتظار شلوغ و بخش.

دولت ها ممکن است صرف مقدار بیشتر در مراقبت های بهداشتی برای جلوگیری از عظیم هزینه های مرتبط با بیماری های همه گیر با توجه به یک مقاله جدید در اقتصاد کلان تاثیر این ویروس منتشر شده توسط موسسه بروکینگز و همكاري با وارویک McKibbin و Roshen فرناندو از استرالیا دانشگاه ملی.

جامعه جهانی باید سرمایه گذاری زیادی در پیشگیری در کشورهای فقیر McKibbin گفت. او همچنین همکاری نویسنده مقاله قبلی که برآورد سال 2003 شیوع سارس محو $40 میلیارد دلاری کردن اقتصاد جهان است.

زیرا هیچ کس نمی داند چگونه این ویروس را بازی خواهد کرد و یا چه نهایی انسانی و اقتصادی تلفات خواهد بود اقتصاددانان احتیاط در مقابل بتن پیش بینی. این می تواند باشد که بسیاری از اختلال خواهد شد بازگشت به فعالیت طبیعی هنگامی که شیوع بیماری موجود است با توجه به برنده جایزه نوبل ادموند فلپس از دانشگاه کلمبیا.

من فکر می کنم اکثر کسب و کار و قطعا عظیم در ایالات متحده و جاهای دیگر با شکست مواجه خواهد شد برای بازگشت به حالت عادی شیوه های کسب و کار, او گفت:.

اقتصاددانان مانند پل Sheard یک عضو ارشد در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه نیز هشدار می دهند که از آنجا که هیچ دو شوک های اقتصادی هستند آن را به دور از برخی از آنچه که میراث این یکی را ترک خواهد کرد.

Fabrizio پاگانی یک مشاور سابق نخست وزیر ایتالیا, تساوی قبلی شوک برای راهنمایی.

عرضه نفت شوک در 70s منجر به تلاش های حفاظت از انرژی و بهره وری, او گفت:. شوک تقاضا تعیین می شود بحران مالی بزرگ شد منطق جدید و بسیار رادیکال چارچوب نظارتی در سراسر مالی و بانکی بخش.

این زمان در اطراف او انتظار تغییرات همه چیز را از تحصیل آنلاین و آموزش از راه دور به استراتژی صنعتی به عنوان موجود مدل های کسب و کار دوباره.

یک سه گانه همگرایی Brexit ایالات متحده با چین و در حال حاضر COVID-19 می تواند تغییر شکل جهان تولید زنجیره تامین با توجه به مایکل Murphee از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی Darla مدرسه مور کسب و کار.

کاترین قاضی بازارهای مالی و قوانین و مقررات کارشناس در دانشگاه کلمبیا می گوید: ایالات متحده بانکی سقوط سال 2008 را ترک کرده است اسکارهای عمیق توسط دامن زدن تفرقه سیاست و کاهش سطح مالکیت خانه. بحران کنونی تاثیر بیش از حد.

طولانی دم بحث در مورد چگونه به وصله پینه کردن ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی ممکن است به نفع از تمدید حس فوریت را قادر می سازد تغییر ساختاری.

چگونه است که نقش سیاسی مرحله کلیدی خواهد بود. می تواند دموکراتیک نامزد جو بایدن هل دادن یک برنامه است که خواهد ساخت بر باراک اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, میان, است کم اهمیت جلوه دادن خطر برای اقتصاد ایالات متحده مطرح شده توسط coronavirus و به دنبال بازیگران سرزنش برای این بیماری همه گیر در کشورهای دیگر برای آنچه که او دارای برچسب خارجی ویروس.

جیمز بوقتن که خدمت کرده است برای دهه ها در صندوق بین المللی پول از جمله به عنوان صندوق مورخ نقل از فروپاشی در کره جنوبی و اندونزی به عنوان کاتالیزور برای تغییر ارائه شده دولت عمل می کنند.

تنها در یک بحران دولت قادر به تجمع مردم برای پذیرش لازم است اما دردناک اصلاحات گفت: بوقتن. هر بحران نیز یک فرصت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de