مرگ و میر در چین شیوع کروناویروس رفته تا 908 با 97 جدید مرگ و میر گزارش شده عمدتا در بدترین آسیب دیده هوبئی استان و تایید موارد عفونت عبور 40,000, چینی, مقامات بهداشت گفت: به عنوان یک تیم از کارشناسان بین المللی به رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که به مجموعه وارد پکن برای کمک به مهار بیماری همه گیر.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت و 91 و میر گزارش شده در هوبئی استان کانون بیماری همه گیر, دو, در, Anhui, و هر یک در, Heilongjiang, Jiangxi, Hainan و گانسو. وجود دارد 97 مرگ و میر و 3,062 جدید تایید موارد کشنده عفونت در روز یکشنبه گفت:.

 

در مجموع 908 که مردم از این بیماری و 40,171 تایید موارد از شیوع گزارش شده در 31 استان در سطح مناطق تا کنون آن را گفت. یکی دیگر از 4,008 جدید موارد مشکوک گزارش شد در روز یکشنبه. در مجموع 296 بیماران به طور جدی بیمار شد, کمیسیون, گفت:, و اضافه کرد که 6,484 بیماران باقی مانده در شرایط شدید و 23,589 نفر مشکوک به آلوده شدن با این ویروس.

در مجموع 3,281 مردم مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی آن گفت. این کمیسیون گفت: 3.99 لاخ تماس نزدیک شده بود ترسیم و اضافه کرد که در میان آنها 29,307 بودند تخلیه شده از مشاهدات پزشکی در روز یکشنبه با 1.87 لاخ هنوز تحت آزمایشات پزشکی.

تا پایان روز شنبه, 36 تایید موارد از جمله مرگ گزارش شده بود در هنگ کنگ 10 مورد تأیید در ماکائو و 18 در تایوان است. در خارج از کشور, بیش از 300 مورد از coronavirus گزارش شده است از جمله از سه نفر از کرالا.

یک تیم از کارشناسان بین المللی به رهبری که می رسند در چین دوشنبه شب به کمک چینی مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس. “من فقط شده بود در فرودگاه با دیدن خاموش اعضای یک پیشرفت تیم برای @WHO-led 2019nCoV بین المللی متخصص ماموریت به چین به رهبری دکتر بروس Aylward کهنه از گذشته سلامت عمومی در شرایط اضطراری” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک صدای جیر جیر.

که کارشناسان تیم به رهبری توسط Aylward را وارد پکن در شب دوشنبه دولتی چین روزانه گزارش شده است. پس از شیوع Ghebreyesus بازدید پکن در ماه گذشته برگزار شد و رایزنی با کارشناسان بهداشت و رهبران.

 

زودتر او گفت: چین موافقت کرده بود اجازه می دهد که کارشناسان تیم متشکل از کشورهای مختلف است. ورود آنها انتظار می رود به افزایش تلاش ها برای مهار ویروس است که باعث ویران کردن در چین و بسیاری از نقاط جهان حتی اگر مقامات چینی ادعا می کنند که موارد تایید شده اند شروع به افت چند روز گذشته.

که گفت: تعداد موارد ابتلا به کروناویروس در چین شد “ثبات” است که “خبر خوب”. آن با این حال هشدار داد که آن را خیلی زود به هر گونه پیش بینی در مورد اینکه آیا ویروس ممکن است به اوج خود رسید.

“شده است وجود دارد یک تثبیت کننده در تعداد موارد گزارش شده از هوبئی” Michael Ryan سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است. “ما در یک دوره پایدار که در آن تعداد موارد گزارش شده نشده پیشرفته. این خبر خوبی است و ممکن است منعکس کننده تاثیر اقدامات کنترلی که قرار داده شده است در محل” Ryan به نقل شد.

او اضافه کرد که آن را “خیلی زود به هر گونه پیش بینی”.

 

در همین حال میلیون ها نفر از مردم شروع به بازگشت به پکن و دیگر شهرهای چین پس از تمدید تعطیلات چین در سال جدید. تعطیلات آغاز شد که در ژانویه 24 و با توجه به پایان در فوریه 3, تمدید شده است تا فوریه 9 به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش ویروس. اما کارکنان بسیاری از ادارات خواسته شده است برای کار از خانه.

به عنوان بزرگترین مهاجرت معکوس آغاز شد مقامات چینی گفت: موارد این عفونت مرگبار آغاز شده بود در حال کاهش برای اولین بار پس از دو هفته افزایش شدید. چین جدید تایید موارد از رمان coronavirus خارج هوبئی حذف شده است به مدت شش روز متوالی با توجه به کمیسیون.

در مجموع 444 جدید تایید موارد گزارش شده در یکشنبه خارج هوبئی داده ها نشان داد. شماره جدید موارد تایید شده در این استان در روز گذشته بودند 890 در دوشنبه 731 در شنبه 707 در چهارشنبه 696 روز پنج شنبه 558 روز جمعه و 509 روز شنبه در این کمیسیون گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im