Coronavirus: ویزاهای صادر شده برای کسانی که سفر از چین در حال حاضر نامعتبر

در یک سفر جدید مشورتی در نور در حال تحول سناریو از رمان coronavirus (2019 nCoV) این مرکز اعلام کرده است که موجود ویزا از هر کشور خارجی سفر از چین دیگر معتبر نیستند.

در بیانیه صادر شده توسط مطبوعات اداره اطلاعات دولت اطلاع داد که این شامل e-ویزا که در حال حاضر صادر شده است. هر قصد بازدید کنندگان باید از تماس با سفارت هند در پکن ([email protected]) و یا کنسولگری در شانگهای ([email protected]) و یا گوانگژو ([email protected]) به درخواست دوباره برای ویزای هند بیانیه ای اطلاع داد.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آخرین گزارش وضعیت ویروس آلوده شده است تا به 20,630 مردم در سطح جهان از آن 20,471 از چین به تنهایی. چین دیده 425 مرگ و میر ناشی از این ویروس و مرگ تایید شده است از خارج از چین است. هند در حال حاضر دارای سه موارد تایید شده از کرالا اما هر سه گزارش به با ثبات است.

اقدامات احتیاطی

Coronavirus تقلید علائم شایع آنفولانزا و سرفه سرد و تنگی نفس — که ممکن است تشدید کند به ديسترس تنفسی در شکل پنومونی اگر عفونت شدید می شود. این است که توصیه می شود اجتناب از تماس نزدیک با افراد مبتلا به عفونت های تنفسی. آن را نیز توصیه مکرر شستن دست و اجتناب از تماس محافظت نشده با مزرعه و حیوانات وحشی.

“به سفارت هند در چین همچنان جویای 24×7 در دو خط تلفن شماره — +8618610952903 و +8618612083629 — و در ایمیل — [email protected] هند اتباع نیاز به هر گونه کمک ممکن است در تماس با سفارت در این خطوط تماس ویژه و ایمیل” این بیانیه می افزاید.

این بیانیه روشن می سازد که به مردم توصیه به خودداری از سفر به چین و هر فرد سفر از چین خواهد بود قرنطینه.

جلسه بررسی

کابینه در روز شنبه برگزار می شود نشست سطح بالا برای بررسی اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus و آمادگی متحده برای همین با وزرای بهداشت و رفاه خانواده, خارجی, امور, هوانوردی, دارو, وزارت بهداشت, تحقیقات, عضو, دبیر (ان دی ام ای) و سایر مقامات از تجارت ارتش و دفاع وزارتخانه است.

برای درک بیشتر در مورد این ویروس می تواند تماس با وزارت بهداشت و رفاه خانواده در یک 24×7 تلفنی با شماره +91-11-23978046 یا ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>