Coronavirus به روز رسانی: هیچ مورد مثبت در گجرات در 12 ساعت گذشته

در آن صبح بولتن coronavirus آپدیت گجرات دولت در روز جمعه اطلاع داد که شده است وجود دارد هیچ مورد مثبت گزارش شده دولت در طول 12 ساعت گذشته. کل فعال موارد در دولت باقی ماند و در 44 در حالی که دولت به اتمام رسانده نمایش 3.5 کرور خارج از حدود 6 کرور جمعیت در کشور به صورت یک ممکن است تب یا عفونت های تنفسی.

Jayanti راوی اصلی وزیر بهداشت دولت گجرات اطلاع داد که تعداد 11 نمونه تست شده هستش دیروز که هیچ کدام مثبت بودند. “بیش از 10 ، 000 سلامت خانواده کارگران در حال انجام درب-به-درب نظرسنجی در سراسر کشور و تا کنون ما تحت پوشش جمعیت 3.57 کرور مردم در دولت برای هر نشانه ای از عفونت” راوی اعلام کرد.

غربالگری نشان داده است که وجود دارد 37,885 افرادی که سفر درون دولت 8,265 مردم یک مسافرت های بین المللی در طول تاریخ گذشته و یک ماه است. در مجموع 118 نفر نشان داد نشانه هایی از بیماری در نتیجه آنها نگه داشته شده و تحت نظارت است.

به عنوان در صبح روز جمعه گجرات گزارش 44 فعال COVID-19 مواردی که حداکثر گزارش شده در منطقه احمدآباد (15) سورت (7), وادودارا (8), Rajkot, (5), گاندینگر (7) و در باونگر و Kutch. دولت گزارش سه میر با توجه به COVID-19 با هر سه بودن سن و همبود داشتن از قبل موجود بیماری هایی مانند سرطان و دیابت و فشار خون و غیره.

از 44 COVID-19 مثبت بيماران 26 از یک سفر خارج از کشور و 16 نفر آمده اند در تماس مستقیم با این افراد و عفونت است. دو مورد باید بین دولت سفر تاریخ است. به عنوان یک اقدام احتیاطی دولت قرنطینه کل 20,103 مردم برای 14 روز از آن 575 تحت دولت امکانات قرنطینه و 19,377 تحت صفحه اصلی قرنطینه.

دولت پلیس گرفته سختگیرانه عمل در برابر کسانی که نقض صفحه اصلی پروتکل قرنطینه و جرأت را از خانه های خود. پلیس ایالتی ثبت نام دپو در برابر 236 چنین افرادی خواهد شد که در صورت اقدام تنبیهی تحت قانون. راوی همچنین اطمینان داد که دولت به اندازه کافی منابع و موجودی لازم است داروها و ماسک و هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>