Coronavirus به روز رسانی: 8 جدید COVID-19 موارد در Noida مجموع تعداد در گوتام Buddh نگر 58

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus updates Noida, noida coronavirus, coronavirus in Noida, coronavirus Noida toll, coronavirus updates gautam buddh nagar, gautam buddh nagar coronavirus, coronavirus in gautam buddh nagar, coronavirus gautam buddh nagar tollچهار نفر از آخرین موارد از یک JJ خوشه در بخش 5. (بازنمودی تصویر)

کروناویروس در نویدا: هشت نفر از جمله یک زن و دو فرزند او را آزمایش مثبت برای coronavirus در گوتام Buddh نگر گرفتن تعداد COVID-19 نفر در این منطقه به 58 در انتخابات گفت: در روز شنبه. چهار نفر از آخرین موارد از یک JJ خوشه در بخش 5 یکی از Wazidpur روستا در بخش 135 و سه از بخش 62 در Noida آنها اضافه شده است.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

منبع عفونت برای حداقل چهار بيمار ترسیم به شرکت های خصوصی آتش بس است که در حال حاضر تحت حکومت اسکنر برای راه اندازی یک زنجیره ای از موارد و رزرو شده است برای به خطر انداختن زندگی مردم, مقامات گفت. “در مجموع 804 نمونه فرستاده شده اند برای COVID-19 آزمون از گوتام Buddh نگر تا کنون که 58 آزمایش مثبت 614 منفی و نتایج باقی مانده در حال انتظار” وزارت بهداشت و درمان در اینجا که در آن روزانه بیانیه.

هشت نفر درمان و مرخص شده از بیمارستان در حالی که تعداد موارد فعال بود و در 52 بخش گفت. در حال حاضر 1,129 مردم تحت نظارت در سراسر نویدا و گریتر نیدا در حالی که یکی دیگر از 331 شده اند قرنطینه — 69 در گوتام Buddh دانشگاه خوابگاه و بقیه در انزوا امکانات در بیمارستان در Noida و گریتر نیدا — به آن اضافه شده است.

“منطقه دادرس Suhas L Y کارگردانی کرده است مقامات دولت برای اطمینان موقت آب بندی از بخش و روستا نگران در پی COVID-19 تشخیص طبق پروتکل برای یک دوره 48 ساعت” یک بیانیه از دولت گفت. به گفته مقامات این مورد جدید از Wazidpur در بخش 135 است 32 ساله که با این نسخهها کار در آتش بس.

سه بیشتر موارد تشخیص داده شد در بخش 62 — همسر (48) و دو فرزند (در سن 10 و 13 سال) از یک مرد که همچنین با این نسخهها کار در حال حاضر مهر و موم آتش بس. مرد این را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس خبر داد. جزئیات بیشتر از چهار مورد جدید از جی جی خوشه در بخش 5 در حال انتظار. گوتام Buddh نگر پدید آمده است به عنوان یک coronavirus کانون در کشور و در اوتار پرادش. منطقه مجاور دهلی ثبت حداکثر تعداد 227 COVID-19 نفر در وزارت امور خارجه با توجه به آمار رسمی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im