Coronavirus: تا مهر و موم COVID-19 نقاط در 15 منطقه از جمله در Noida Ghaziabad

Despite the administration urging people not to panic, long queues had formed outside grocery stores in areas such as Noida, Greater Noida, and Ghaziabad as people attempted to stock up on essential supplies.با وجود این دولت اصرار مردم به وحشت صف های طولانی تشکیل داده بود در خارج از فروشگاه های مواد غذایی در مناطق مانند Noida, Greater Noida و Ghaziabad به مردم اقدام به انبار کردن لوازم ضروری.

این اوتار پرادش دولت در روز چهارشنبه تصمیم گرفت به مهر کروناویروس “نقاط مهم” در 15 منطقه تا 15 آوریل به عنوان بخشی از یک “خوشه مهار” ورزش که در آن تنها خدمات پزشکی و تحویل خانه اجازه داده می شود. در حالی که کل منطقه را چنین دقیق مستند اقدامات جنبش مردم خواهد بود به طور کامل پیشتر در این نقاط و ورود خارجی ها اجازه خواهد داشت.

این نقاط در مناطق که در آن بیش از شش مورد گزارش شده از جمله آگرا لکنو, Ghaziabad, Gautam Budh نگر (که شامل نویدا و گریتر نیدا), Kanpur ناگار بنارس سیتپور, شمالی, درسی, بلندشهر, سهرنپور, Bareilly, فیروزآباد, Basti و Maharajganj.

اخبار مرتبط

زبان به بیان دبیر کل RK Tiwari گفت: “ما تصمیم گرفته اند به مهر و موم نقاط در 15 منطقه از دولت است. بقیه جاها ادامه خواهد داد با معمول مستند ورزش است.”

Tiwari افزود: “نقاط مکان از جایی که یک خوشه از coronavirus موارد گزارش شده است. این مکان خواهد بود مهر و موم شده و تنها خدمات پزشکی و تحویل خانه مجاز خواهد بود.”

اضافی دبیر کل Awanish Awasthi گفت: این نقاط خواهد بود مهر و موم شده تا صبح روز 15 آوریل است. ترین نقاط در آگرا (22) به دنبال Ghaziabad (13), Gautam Budh نگر (12) و لکنو (12).

“در این نقاط وجود خواهد داشت هیچ آرامش وجود دارد بدون نیاز به وحشت به خدمات پزشکی و عمرانی تامین خواهد بود تحویل به آستان. دیگر مناطق باقی خواهد ماند به عنوان آنها در طول این مستند گفت:” Awasthi. او گفت که مهر و موم شده در مناطق نه فقط از فروشگاه های مواد غذایی, اما حتی بانک ها خواهد بود بسته تا 15 آوریل است.

با وجود این دولت اصرار مردم به وحشت صف های طولانی تشکیل داده بود در خارج از فروشگاه های مواد غذایی در مناطق مانند Noida, Greater Noida و Ghaziabad به مردم اقدام به انبار کردن لوازم ضروری.

های جزئیات بسته بندی ورزش, مدیر کل پلیس Hitesh چاندرا Awasthi گفت: “این خوشه که در آن وجود سابقه موارد مثبت و پتانسیل گسترش یافته است. بعد از آب بندی تمرین, اولین گسترده sanitisation رانندگی خواهد بود از طریق انجام خدمات آتش در این مناطق است.

“در حالی که همه غیر نظامی می گذرد می توان برای این مهر و موم شده مناطق داخلی تامین می شود در آستان. تمام رفت و آمد در این مناطق متوقف شود مانند آن است که انجام می شود در طول عادی منع رفت و آمد. وجود دارد خواهد بود barricading و این مناطق تبدیل خواهد شد به صفر ترافیک مناطق,” او گفت:.

اضافی دبیر کل Awasthi گفت: وسایل نقلیه اضطراری و در صورت نیاز هواپیماهای بدون سرنشین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر مناطق و هیچ خارجی اجازه داده می شود در.

او گفت: دولت نیز با پوشیدن ماسک برای همه اجباری و عمل خواهد می شود در مقابل کسانی که گام به گام و بدون چهره خود را پوشش داده است.

تا کنون 343 موارد گزارش شده در دولت است که شامل 187 مربوط به ماه گذشته Tablighi Jamaat جمع آوری در دهلی Nizamuddin غرب است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im