Coronavirus درمان: 30,000 هواکش دروغ ناکارآمد در سراسر کشور, ماموران گفت

بازنمودی تصویر

بین 20000 و 30000 هواکش دروغ ممکن است ناکارآمد در سراسر کشور در هر دو بخش دولتی و خصوصی بیمارستان – یا می خواهید برای قطعات و یا نگهداری آن پدید آمده در دیدار از یکی از 11 توانمند گروه از افسران وظیفه با جنبه های مختلف هماهنگی پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

به گفته منابع این موضوع که در این جلسه به ریاست NITI Aayog, مدیر عامل شرکت آمیتا کانت در روز چهارشنبه. ده نمایندگان ارشد صنعت مجلسی کنفدراسیون صنایع هند (CII) نیز حضور داشتند.

اخبار مرتبط

آنها آموخته اند در مورد راه هایی برای تقویت عرضه از تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) است که ضروری است به بررسی گسترش coronavirus.

“حدود 20000 تا 30000 هواکش در حال حاضر نه عملیاتی در نقاط مختلف هند به علت عدم نگهداری و غیر دسترس بودن قطعات. NITI Aayog خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات مربوطه از این پنکه با CII و هماهنگ با دولت برای re-operationalise آنها” یک منبع با آگاهی از مذاکرات گفت: به نقل از بحث در این نشست است.

این CII منبع گفت: هماهنگ با ونتیلاتور تولید کنندگان و شرکت های خدمات و اجرای دوباره operationalisation روند.

آن را آموخته است که CII خواسته شده است برای آماده سازی یک لیست از اجزای مهم مورد نیاز به قرار دادن آنها در استفاده از. CII مدیر کل Chandrajit بانرجی گفت: هند اکسپرس: “هواکش در حال حاضر در هند تولید شده توسط تولید کنندگان کوچک. ما باید ایجاد یک ائتلاف بین تولید کننده و شرکت های بزرگ به طوری که عرضه می توان یافت. ما همچنین در مقیاس و چگونه ما می توانیم مقیاس همه چیز برای ساخت و تولید هواکش.”

“ما به دنبال در دفاع خودرو تولید کننده و شرکت های بزرگ است که می تواند انجام قرارداد ساخت و در مقیاس بالا تولید سطح,” او گفت:. منابع گفت: ماموران اطلاع نمایندگان صنعت است که دولت در حال حاضر قرار داده شده و سفارشات برای تهیه 50,000 هواکش.

Medanta CMD Dr Naresh Trehan که در حال حاضر در این نشست خواسته شده است برای آماده سازی یک آنلاین آموزش ماژول و میزبان آموزشی برای اطلاعات عملیاتی و حفظ و نگهداری از هواکش منابع گفت.

برجسته محدودیت در تولید داخلی از PPEs صنعت نمایندگان را به یاد خواستار واردات وظیفه معافیت در موارد مانند فناوری نانو غشاء (پارچه فرم) و hot-air درز آب بندی ماشین آلات مورد نیاز برای تولید PPEs در کشور است. تولید کنندگان داخلی در حال حاضر واردات اقلام.

آن را آموخته است که موضوع افزایش عرضه Covid-19 تشخیصی کیت نیز بحث شده است. “کلید رهبران صنعت مشخص شده است که زمان تقریبی مورد نیاز از 16 لاخ تست کیت در ماه ژوئن سال 2020 است تعداد کم” یک منبع گفت.

نمایندگان صنعت نیز آموخته اند کشیده شده دولت توجه به مشکلات در واردات قطعات مورد نیاز برای ساخت کیت تشخیصی در داخل کشور.

این گروه در هماهنگی با بخش خصوصی سازمان های غیر دولتی و سازمان های بین المللی به رهبری کانت شامل شش عضو دیگر: اصل مشاور علمی Dr Vijayaraghavan, ان دی ام ای عضو کمال Kishore, CBIC عضو Sandeep موهان <url> اضافی وزیر (صفحه اصلی) آنیل ملک مشترک در سازمان بنادر و دریانوردی Gopal Baglay و معاون وزیر کابینه دبیرخانه تینا Soni.

این گروه برگزار می شود حداقل پنج جلسات پس از آن تشکیل شد در مارس 29 و آخرین در سری دو نشست جداگانه با نمایندگان انجمن های صنعت NASSCOM و FICCI در روز جمعه.

پس از روز جمعه جلسه, NITI Aayog توییتر رسیدگی ارسال شده به نقل از کانت “زنجیره تامین چالش ها در کوتاه مدت برای محصولات بهداشتی به طور فعال در حال بررسی توسط دولت است. در دراز مدت منابع از اجزای تنها می توان با کاهش وابستگی به واردات و پرورش را در هند است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im