Coronavirus به موضوع بزرگ برای G20 به چین, به گزارش چشم انداز مثبت در موارد

چین گزارش داد که سربازان ارتش در موارد جدیدی از کروناویروس در روز جمعه اگر چه افزایش عفونت های باقی مانده در آن کمترین سرعت از ژانویه یک روند رو به پایین است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) به نام دلگرم کننده است.

این بیماری همه گیر است که به یک تمرکز اصلی بحث در یک جلسه در آخر هفته مالیه از رهبران گروه 20 عمده اقتصاد, بانک مرکزی ژاپن, فرماندار هاروهیکو کورودا گفت: به دلیل افزایش خطرات برای رشد جهانی.

ژاپن و سنگاپور در آستانه رکود اقتصادی و کره جنوبی روز جمعه گفت: صادرات آن به چین کاهش یافت در 20 روز از ماه فوریه به وقوع upends جهانی زنجیره تامین.

سرزمین اصلی چین تا به حال 889 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در فوریه 20, ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 394 موارد یک روز پیش از آن. مرگ و میر افزایش 118 به 2,236 فتح کرد گرفته شد که عمدتا در هوبئی استان ووهان که همچنان تحت مجازی مستند.

مقامات چینی می گویند کاهش میزان عفونت های جدید نشان می دهد آنها موفقیت در نگه داشتن ویروس های موجود برای هوبئی با محدودیت های شدید در سفر و جنبش های اعمال شده در هزینه های بزرگ به جهان دومین اقتصاد است.

صحبت کردن در ژنو در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اذعان آشکار رکود در چینی عفونت اما هشدار داد که شبه آنفولانزا ویروس می تواند هنوز هم به سرعت در حال گسترش در چین و فراتر از آن. “ما در حال تشویق این روند اما این هیچ وقت برای خوشنودی” Tedros به خبرنگاران گفت:.

به تاریخ 25 کشور دیگر گزارش کرده اند 1,076 موارد به چه کسی و در حالی که بسیار کم در مقایسه با بیش از 75,400 داخل چین Tedros گفت: “که ممکن است باقی بماند برای مدت طولانی”.

کره جنوبی چهارم بزرگترین شهرستان, آخرین, کانون با خیابان ها رها شده و ساکنان پر از سوراخ در داخل خانه پس از ده ها تن از مردم گرفتار جدید کروناویروس در آنچه که مقامات به عنوان یک “سوپر پخش كردن, رویداد” در یک کلیسا.

خلوت مراکز خرید و سینما از Daegu شهر 2.5 میلیون نفر تبدیل به یکی از قابل توجه ترین تصاویر خارج از چین از شیوع بین المللی که مقامات در حال تلاش جلوگیری از تبدیل شدن به جهانی همه گیر. “مثل کسی کاهش یافته است یک بمب در وسط شهر” ساکن کیم Geun-وو, 28 گفت: سلامت از طریق تلفن. “به نظر می رسد مانند یک کتاب مکاشفات یوحنا زامبی.” کره جنوبی در حال حاضر 104 تایید آنفولانزا مانند ویروس و گزارش اول خود را به مرگ.

ایران مقامات بهداشت خواست تمام هيأتهاي مذهبي به حالت تعلیق در قم, خبرگزاری ایسنا گفت: در روز پنج شنبه پس از بیش از دو نفر تست مثبت برای coronavirus در شهر مقدس که در آن دو نفر از آن این هفته است.

دو استرالیایی تخلیه از یک کشتی کروز در ژاپن در حال آزمایش مثبت برای پاتوژن در یک قرنطینه اردوگاه در این کشور شمال دور خواهد بود و بستری در نزدیکی خانه های خود استرالیا را در بخش بهداشت و درمان گفت: در روز جمعه.

درآمد شرکت ها به طور فزاینده ای در معرض خطر به عنوان تولید کنندگان تقلا برای جایگزین به چین و شبکه گسترده ای از تامین کنندگان.

چین تجارت گفت: وزارت به دنبال آن است به جدید مالی و مالیاتی و مالی اقدامات لازم برای حمایت بیشتر از شرکت های.

“ارزهای آسیایی را دچار تیز می افتد از جمله ین به عنوان رکود ترس تهمت معمول امن و پناهگاه تقاضا” گفت: Rodrigo Catril ارشد FX استراتژیست در NAB.

ترس گسترش

ژاپن گزارش مرگ دو سالمند مسافران از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در روز پنج شنبه اول مرگ و میر از روی عرشه کشتی که در آن بیش از 630 مورد حساب برای بزرگترین خوشه ای از عفونت در خارج از چین است.

ژاپن با توجه به میزبان بازی های المپیک در ماه جولای آغاز شد اجازه می دهد مسافران که تست منفی به ترک و صدها نفر متحرك در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

چین جهانی بار گزارش روزنامه 36 موارد جدید در یکی از بیمارستان پکن از روز شنبه یک افزایش ناگهانی از نه مورد دو هفته قبل. آن گفت این منجر شده بود “بسیاری از ترس بالقوه انفجار عفونت اعداد در پایتخت”.

ترس از سرایت باعث خشونت در اوکراین که در آن ساکنان مرکزی شهر با پلیس درگیر شدند سوخته لاستیک و پرتاب پرتابه در یک کاروان اتوبوس حامل evacuees از هوبئی به یک مرکز قرنطینه.

صدها نفر از helmeted پلیس وانت و یک زره پوش حامل پرسنل اعزام شدند برای حفظ نظم شهر منتظر evacuees می رسند.

آمریکایی ها تخلیه از چین به علت شیوع کروناویروس نیز مواجه تبعیض است.

امی دنگ که تحت صفحه اصلی قرنطینه با دخترش, گل افتاب گردان, 8, گفت همسایگان به نام به حال پلیس بیش از نگرانی آنها از گسترش این بیماری است. “مردم در حال حاضر دست پاچه و سپس آنها ساخته شده تا این شایعه و گسترش آن به ما گفتن حتی به زندگی در جامعه گفت:” دنگ, 45, یک سانتا رزا کالیفرنیا همچنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر