Adm. برت Giroir فکر می کند سختگیرانه تر مستندات هستند “روی میز” هشدار این کشور انتظار می رود برای دیدن افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مرتبط با coronavirus.

برای کاهش آن انتظارات معاون وزیر بهداشت و درمان و coronavirus تست تزار گفت: آمریکا با مورد خوشه نیاز به به طور فزاینده دستور بهداشت عمومی اقدامات است.

“همه چیز باید روی میز” Giroir گفت: در مورد به طور بالقوه معرفی سختگیرانه تر مستندات. “بسته شدن میله چیز مهم است. محدود کردن ظرفیت ها و رستوران ها است و چیزی که مهم است. این دو اقدامات است که واقعا باید انجام شود. … ما نیاز به حدود 90 درصد از مردم در کسانی که واقعا مناطق گرم به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در مکان های عمومی. در حال حاضر اجازه دهید من فقط می گویند ما نه از این و در همه.”

چندین ایالت دیده می شود خوشه در coronavirus موارد به خصوص در منطقه جنوب ایالات متحده است. افزایش تعداد درخواست های محلی و رهبری دولت را به اقدامات سریع را به شما معرفی بهداشت عمومی اجباری و یا توقف بازگشایی مجدد برنامه.

Giroir می گویند که در حالی که بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر قرار است تا راه هایی برای مراقبت از بیماران در حال بهتر شناخته شده در حال حاضر نسبت به چند ماه پیش است که او امیدوار است که کمک خواهد کرد که افزایش شانس خود را از زنده ماندن است.

ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود بیش از 3 میلیون نفر از coronavirus و نزدیک شدن 140,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی