Coronavirus آزمون: هیوندای موتور CSR بازوی سفارش پیشرفته تست کیت از کره

هیوندای نیز اعلام کرد طرح حمایت از مشتریان در این زمان به چالش کشیدن.

هیوندای موتور هند بنیاد (HMIF), CSR بازوی هیوندای موتور هند در روز شنبه گفت: این سفارش پیشرفته کیت های تست تشخیصی برای عفونت کرونا ويروسی از کره جنوبی به عنوان بخشی از اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر. این پیشرفته کیت دارای یک سطح بسیار بالایی از دقت و صحت و می تواند کمک به خدمت به بیش از 25 ، 000 نفر هیوندای موتور هند با مسئولیت محدود ( HMIL) در بیانیه ای گفت.

“پس از دریافت حمل و نقل کیت توزیع خواهد شد در مشاوره با مرکز و دولت برای بیمارستان ها در مناطق آسیب دیده” به آن اضافه شده است. اظهار نظر در این طرح HMIL MD و مدیر عامل شرکت اس اس و کیم گفت: به عنوان بخشی از جهانی ما جهت پیشرفت برای بشریت’, هیوندای متعهد به حمایت از دولت هند روحیه مبارزه با COVID-19 بحران است.”

اخبار مرتبط

او در ادامه گفت: “سهم ما نسبت به تجهیزات پیشرفته تشخیصی تست کیت کمک خواهد کرد که بیش از 25 ، 000 مردم است. این شرکت همچنان به نظارت بر وضعیت از نزدیک و حمایت دولت هند با چند لایه اقدامات CSR را به حالت عادی در اولین او اضافه شده است.

هیوندای نیز اعلام کرد طرح حمایت از مشتریان در این زمان به چالش کشیدن. آن 24X7 کمک های کنار جاده ای در دسترس خواهد بود برای مشتریان برای اطمینان از کمک در مورد هر یک خواستار وضعیت مطرح می شود این شرکت گفت.

علاوه بر این مشتریان که قادر به سود خودرو گارانتی/ضمانت/سرویس رایگان با توجه به بهداشت و درمان اضطراری و یا نمایندگی shutdown در تحت تاثیر قرار شهرستانها HMIL ارائه خواهد شد حمایت گسترده از دو ماه آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>