Coronavirus: Telangana AYUSH Dept توزیع هومیوپاتی قرص

حیدرآباد را ماری Chenna ردی بخش منابع انسانی موسسه (MCRHRDI) در جشن تپه توزیع هومیوپاتی ‘داروهای پیشگیرانه” برای رمان coronavirus. Telangana را AYUSH (آیورودا و یوگا & Naturopathy Unani Siddha Sowa Rigpa و هومیوپاتی) بخش قرار داده دکه و کیوسک های توزیع ‘پیشگیری دارو برای بیماری کروناویروس’ اخبار دقیقه به دقیقه گزارش شده است.

این حرکت پس از مرکز ادعا کرد که “آرسنیک Alb 30 P’ پتانسیل برای درمان این ویروس مرگبار است.

داوطلبان که در حال توزیع دارو نیز دستور به توصیه مردم به شش قرص روزانه نیم ساعت قبل و نیم ساعت بعد از هر وعده غذایی روز است. در حالی که پدر و مادر از نوزادان توصیه به آنها را به سه قرص همراه با شیر.

با توجه به NewsMinute گزارش روز سه شنبه به تنهایی مقامات ذکر است که 11,500 دوز بوده و توزیع به بیش از 3500 عضو دارد. به گفته مقامات این داروهای هومیوپاتی توزیع خواهد شد در تمام درمانگاه ها در سراسر کشور نیز هست.

این قرص که در حال توزیع به طور کلی با توجه به بیماری های تنفسی و آنفولانزای خوکی در سطح قدرت.

مقامات ذکر شده در اخبار دقیقه به دقیقه گزارش گفت که این دارو نیز در دسترس هستند در راجیو گاندی فرودگاه بین المللی در حیدرآباد پس از وقوع گسترش فراتر از چین است. Telangana مقامات در حال برنامه ریزی برای گرفتن درایو برای بخش های مختلف دولت است.

هیچ پایه و اساس علمی

با توجه به سرمایشان گزارش حرکت بود به شدت انتقاد مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی. مردم اشاره کرد که هیچ مدرکی وجود دارد که این قرص در واقع می تواند کمک به مردم برای جلوگیری از خود را از COVID19. بسیاری اشاره کرد که حتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) را حفظ کرده است که یک طب پیشگیری به کروناویروس است به توسعه است.

پس پرسیدن که آیا دارو آزمایش شده اند قبل از توزیع Dr Vijaya Sravanthi که یک افسر پزشکی در MCRHRDI و نظارت بر توزیع قرص و گفت: سرمایشان که مرکز شورای هومیوپاتی خبره آن است. Sravanthi گفت که این قرص پیشگیری و نه درمان. قرص می تواند کمک به عبور از مرحله اولیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>